0 oy
120 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Arkadaşlar meraba ben 6 aylık hamileyim esimi aşırı kiskanmaya basladim özellikle görümcemden belki sacma gelecek ama engel olamıyorum kendime kocamin kucağına oturur boynunu koklar esimin beni öptüğünü goruncede ilk defami goruyonuz birbirinizi der suratı asılır hamile kalmadan öncede sinirim bozuluyor du ama şu an tahammül dahi edemiyorum normal mi sizce

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kucağına oturur derken 
-Reklam-
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Kaç defa okudum anlamadım görümcen mi eşinin kucağına oturup boynunu kokluyor kaç yaşında 
(11 puan) tarafından
Evet görümcem 19 yaşında
(2,501 puan) tarafından
Hayırdır o zaman yaptığı çok terbiyesizce eşin kizmiyor mu bu hareketine
(11 puan) tarafından
Bi kaç kere rahatsız oldugumu dile getirdim empati yapmasını soyledim bazen kızdı bazen gorumceme yüz vermedi ama hormonlardan dolayimidir bilmiyorum şuan tahammül edemiyorum en ufak hareketlerine
(2,501 puan) tarafından
Bence sürekli uyar yani çok normal bir şey değil bu
(11 puan) tarafından
Yanlış anlaşılmaktan korkuyorum
0 oy
(293 puan) tarafından
Tövbe yarabbim tövbe. Kucağına oturur boynunu koklar ne demek. Yuh yani bu nasıl abi kardeş ilişkisi 
(11 puan) tarafından
Bana da çok farklı gelmişti ama ailesi rahat yetiştirmiş bu konuda
(293 puan) tarafından
Bilmiyorum gerçekten çok tuhaf. Abi bu yani kucağına oturmak başka birşey. Koklamak başka birşey ya. Kardeşi abisininn üstünde deneme mi yapıyor? Tövbe aklıma bu geldi yani. Küçük kız kardeş olsa neyse 5 6 7 yaşlarında falan. Essek kadar kız yani. Annesinin babasının da mı tuhafıma gitmez
(11 puan) tarafından
Beni kıskandığınida bariz hissediyorum esim bana sarılınca öpünce ya laf sokar yada suratı asılır
(293 puan) tarafından
Bu şekilde yaptığı için senin kıskanman normal. Asıl sorun görümcede o aşırı kıskanç
(11 puan) tarafından
Evet herseyi herkesi kıskanan bi insan
0 oy
(11,272 puan) tarafından
Bence sorun sende değil esin ve gorumcende tamam birbirlerini sevebilirler ama kucağa oturup boynunu koklamak da ne bilim 
(11,272 puan) tarafından
Kendini suçlayacak bisi yok canım hani desen çok samimiler sürekli  birbirlerini görmeden edemezler her şeylerini paylaşırlar derim kardeştir kıskanma ama fiziksel hareketlerin olması abartı kıskançlık değil kardeş de olsa fazla
(11 puan) tarafından
Eşimle konusmalimiyim sizce çünkü bu şekilde kaynanamlara dahi gitmek istemiyorum
(11,272 puan) tarafından
Konuş tabiki canım esin art niyet tasimiyordur belki ama o da bi genç kız kardeşine mesafe koymalı ve anlatmalı
(11 puan) tarafından
Kesinlikle yoksa gerçekten kafayı yiycem
(11,272 puan) tarafından
Söyle canım sen onlar için de zaten karşıdan gören ne der herkes bilmez kardeş olduklarını
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Ayy ilk hamieleligimde aynıydı. Birlikte filan uyurlardi. Onlardayken bnle.uyumak istemezdi. El ele yürüdük üçümüz off koca kız 21 yaşındaydı. Bı kavga ettim. Araları açıldı çünkü eşim bnden yana olmak zorundaydı. Sonra barıştılar. Bazen eşim derdi senin yüzünden canım bacimla aram açılmıştı diye. Geçen canı bacısı laf arasında en büyük abisini çok sevdiğini filan anlattı. Eidmin onun için yaptıklarını hiç söylemedi. Bn dedim sana bunu bunu yaptı bnmkininniye sevmiyorsun. Büyük abim farklı dedi. Eşim çok bozuldu. Al sana canın bacin dedim. Ha bu arada biz evlenirken canım ciğerim abim evleniyor diye salya sümük ağladı bu kız. Ahahahahah ikinci hamieleligimde de olur olmadık birini aşırı kıskanıp o kadınında kocamın da ağzına edip evi terk ettim. Sonra barıştık. Hala diyorum o hale nasıl geldim acaba 
(11 puan) tarafından
Hormonlardan dolayı sanırım bende bu kadar kıskanç bi insan degildim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 148 göst.
16 Eylül 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Moonsun (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 114 göst.
26 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2201-a (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 243 göst.
21 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Zehra_RR (15 puan) tarafından soruldu