0 oy
76 göst.
Diğer kategorisinde (475 puan) tarafından
Eltim hep bi hava atma cabasinda ya kaynanamgil konusunda onlarin gozune kendi girip beni yermeye calisiyor ya da yaptigi giydigi yada cogu seyde hep bi yaris icinde siz cabuk pes eder miydiniz yoksa sizde ona karsi yaris icinde olur musunuz onun gibi

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sallamam öyle insanları 
(475 puan) tarafından
Bende oyle ama moralimi bozmaya basladi iyice mesela ben orgu yapip satiyorum o dikis yapip satiyor bana ugras kucuk islerle dedi kafaya takmadim..simdi ben dikis makinesi alacagim sen fazla fonksiyonlu almasanda olur cok kullanmayacagin icin diyor
tarafından
Sanane deseydin ya parasını o veriyor sanki
(475 puan) tarafından
Benim iyi oldugumu istemiyor o hep benden önden olmak istiyor normalde yarisi sevmem ama o boyle yaptikca dahada hirslaniyorum ben
tarafından
Hırslanma sakın işin rast gitmez sakin kal o kendi oyununu kursun kendi oynasın takma onu ortamda umursama bir zaman sonra bırakacak yarışı
-Reklam-
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Olmazdım bunun için efor sarfetmek beni daha da çok yorardi. Pes etmeyeceğim şey kendimden ödün vermemek olurdu herkes kendine yakışanı yapsın 
0 oy
(11,222 puan) tarafından
Asla yarış içinde olmam kendi zevkim kendi fikrim var 100 kişi de begenmeze zevkimi ben onunla mutluysam umrum olmaz ben hiç sevmem onda o var bende neden yok demeyi aksine bisi beğenirim baktım birinde var onu almaktan vaz gecerim herkeste varsa bende olmasın bedava dağıtmış gibi
0 oy
tarafından
Takmam canım yeterki onların olsun benden uzak olsunlar kurtuldum diye mutlu olurum
0 oy
(48,618 puan) tarafından
hic yarisa bile girmem
0 oy
(4,662 puan) tarafından
En güzel cevap görmezden gelmek. Kendini bir nimet zannetmesin.. 
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Valla hiç umursamazdim aslında ama böyle şeyler bana gaz vermeye başladı yaşlanıyor muyum napiyorum bilmiyorum ama çok politikacı herkesi gozetiyor kafasında birşeyler kuruyor ama hiç belli etmez çok usta sürekli yemekler börekler çörekler yapar her işe elini atar. Kaynananın gözüne girmek için. Bir de ortada mal mülk var onları kolluyor bahçe falan var sahip çıkıyor. Ben hep derdim bahçe kızlara kalsın ben istemem diyem ama şimdi elti böyle yapınca sahip cikasim geldi. İlerde çocuklar bana dicek çünkü ana neden sen de gidip çalışmadın oraya sahip çıkmadın diye. Benim de kafa karışık
0 oy
tarafından
Aman benim ki de aynı iyi gelin rolü oynuyo ben pek takmıyorum kapımı kapatıyorum rahatıma bakıyorum 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 435 göst.
2 Mart 2021 Aile kategorisinde Ozgegear (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 109 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Periiii89 (855 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 805 göst.
31 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mevah (1,471 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 633 göst.