0 oy
571 göst.
Aile kategorisinde (24 puan) tarafından
Kızlar merhaba, biz eşimle birbirimizi çok seviyoruz çokta iyi anlaşıyoruz aslında aramızda bı problem yok. Taa ki kayınvalidem gelene kadar. Kayınvalidem eski usul bı kadın, eşimi çok fena sahipleniyor, evime misafir çağırır bana sormaz falan. 

Biz farklı bir ilde yaşıyoruz, kayınvalidemgil bize kalmak için geldiler, bu arada ben hamileyim ve misafir kabul etmek pek istemiyorum aslında bu aralar.

Kayınvalidem sürekli eşimin yanında olmasını istiyor ve oğlum yanıma gelsin vs diyip duruyor, hiç bı konuda fikrimi sormuyor, hep kendi istediği olsun istiyor. Beni sürekli yok sayıyor, evime misafir çağırırken bile bana sormuyor, bende rahatsız oluyorum ve bu hareketlerime istemsizce yansıyor,dün biraz alınmışlar ve biz gidelim dönelim vs demeye başlamışlar, bizde bu sebeple eşimle baya tartıştık, çok ağladım üzüldüm. Hala toparlanamiyorum. Akşam kayınvalidem konuşurken laf sokmaya başladı bana, bı şey demedim ama artık napacagimi da bilemiyorum.

Eşimlede aram bozulacak diye artık sadece susuyorum ve konuşmuyorum. 

13 Cevaplar

0 oy
(280 puan) tarafından
Al oglunu basina vur bende giderim de korkut
-Reklam-
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Hamilesin ve seni üzmeye gelmiş gibi iğrenç 
(24 puan) tarafından
Maalesef öylee
0 oy
tarafından
Hep mi yaşayacak sizille
(24 puan) tarafından
Yok hayır gidecekler yakında
tarafından
Çok takma ozman canım
0 oy
(7,663 puan) tarafından
Kısa süreliğine geldiyse görmezden gel yani huzurun bozulmasından iyidir hem de oğlunu özlüyordur ona bir şey diyemem
0 oy
(7,227 puan) tarafından
Eşinle konuştun mu hiç onları istemiyor degilim ama bana boyle eavranmasi zoruma gidiyor diye 
(24 puan) tarafından
Konuştummm eşimde annesiyle konuştu ama hâla aynilar bana karşı
(7,227 puan) tarafından
E esinle niye aran bozuluyor görmuyormu olani en azından arayi bulmasi gerekir
(24 puan) tarafından
O da beni suçluyor çünkü, misafir geldiler trip atiyosun falan diye. Ağzımı açmadım oysa
(7,227 puan) tarafından
O zaman misafirliklerini bilsinler insan en azindan cagiracaksada sana sorar cagiralim mi diye
(24 puan) tarafından
Yok nerdee, eşim soyledi buna alındı diye. Bu kezde konusmuyolar benimle. Kötü gelin ilan ettiler beni
0 oy
(2,986 puan) tarafından
Bizdr çok tartışıyoruz onlar yüzünden şimdi de kız kardeşi yüzünden tartışıyıruz gitmiyor nalet git dememe rağmen bak hamileymişsin nolur canım banada dua eder misin eşim göndersin onu lütfen senin duaların kabul olur yoksa yuvam dağılacak 
(24 puan) tarafından
Etmez miyimm ederimm kuzumm tabii, Allah ıslah etsinnn böyle ara bozan insanları da
(2,986 puan) tarafından
Canım benim Allah razı olsun rabbim bebeğini sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin ❤
0 oy
(12,760 puan) tarafından
Canım aman aram bozulmasın deyip susarsan psikolojin bozulur benden söylemesi bizzat yaşadım alttan aldıkça daha ileri gidiyorlar tabiki oğlunun evi gelecek kalacak ama misafir gidilen yerde misafir ağırlanmaz benimki de öyle evi de oğlunu da sahiplenir bize geldiğinde işte görür hakkını yiyemem ama sanki kendi evi onu atalım bu lazım olur dursun şunu şuraya koyun onu söyle yapın dedim niye yapmadın gibi gibi şimdiye kadar hep alttan aldım ama şimdi fark ettim kadının niyeti bize yerleşmek bana doğrudan demedi ama anladığım şu akrabaların yanında demiş onu da kızımı da evlendirdikten sonra memlekete bir bağım kalmıyor gider oğlumun yanında otururum diyormuş yani taviz verirsen bitersin elini verince kolunu kaptırıyorsun
(24 puan) tarafından
Psikoloji falan kalmadı zatenn delirmek uzereyim, bı şey söyleyincede küsüveriyolar biz gidelim vs demeye başlıyolar öyle olunca da eşim üzülüyor. Bende arada kaldım artık napacagimi bilemiyorum artıkkk. Gerçekten çok bunalmisim
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Gerekirse eşinle aran bozulsun asla atta kalma esin bir küser iki küser gelir yanına ama altta ezilirsen ömür boyu gider
(24 puan) tarafından
Haklısınnn canımm, şimdiden ezmeye çalışıp duruyor zaten kadın
0 oy
(913 puan) tarafından
Kuzum sende bı problem yok çok haklısın tepki vermekte bunu ama tepki vererek asla degistiremezsin eşinin annesine artık dur demesi lazim benim aileme zarar veriyorsun demesi lazim bunu görmesi lazım benim kayınvalide de öyle geldiğinde sürekli oğlumda oğlum oglumla yalnız yürüyelim yola çıkarız esimin koluna o girer evde herşeye karışır benim düşüncelerimi asla onemsemezdi taaki eşim artık dur diyene kadar.. benim verdiğim tepkiler hiçbir işe yaramadi oğlundan görünce değişti 
(24 puan) tarafından
Eşim biraz konuştu bu seferde bana surat asmaya laf sokmaya başladı. Ne yapacağımı artık bende bilemez oldum bıktırdı benide
(913 puan) tarafından
Canim esinin sağlam konusmasi lazim benim eşim böyle yaparsan bidaha evime gelme dedi bende size gelmem eşimi de getirmem asla yeter huzurumu bozmayin dedi. Böyle konuşsa bidaha bişey yapamaz
0 oy
(388 puan) tarafından
Oglunuda tak koluna yallah de.

Bizde papazız annesi yüzünden. Ben artık susmuyorum. Dün ikisiyle de kavga ettim. Çok rahatım şuan. 
(24 puan) tarafından
Valla en sonunda onu soyleyecegim artık. Çünkü biktirdilar beni, sürekli laf sokmasında yoruldum
(388 puan) tarafından
Sende laf sok. O insan da sen değil misin
(24 puan) tarafından
O zamanda ağlayıp sizlaniyolar, olay büyümesin diye hep sustum tepeme ciktilar
0 oy
tarafından
Bu tip insanlar hatalarını kabul etmezler eşin de evlatları olarak üzülmesin ister. Bir süre görmezden gel politik ol ama kendini üzme canım. Onlarla ilgili herhangi bir şeye bozulsan bile eşine bahsetme
(24 puan) tarafından
Asla hatasını kabul etmiyor, hergun artıyor ayrıca yaptığı şeyler. O kadar bunaldim ki
0 oy
(935 puan) tarafından
Hiç susma bence, açık açık konuş. O eski kafaysa sen ondan da beter ol, istemiyorum evime benden habersiz misafir cagirilmasini de. Vallahi nasıl düşüyorsunuz hayret ediyorum. Esin çabalasin biraz da karımla tartismayalim diye, neden hep kadın alttan almak zorunda bırakılıyor 
(1,157 puan) tarafından
Eski post
0 oy
(6,827 puan) tarafından
İşte çizgimiz koymadigimiz için böyle oluyorlar baştan cizgimizi belli etsek herkes ona göre davranırdı bende yaptım o hatayı geçen senem kaynanamlara her gidip gelmemize kavgayla bitti boşanma noktasına geldik ve ben evlilik hayatında tek bişey öğrendim biset istemiyosan istemiyorum diyeceksin taviz tavizi doguruyo herkes kendi kafasina göre davraniyo ne zaman mesafeni koyarsın o zaman rahatlarsın 
(1,157 puan) tarafından
Eski post
(6,827 puan) tarafından
Kim hortlamış bunu

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 587 göst.
26 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Sevda Mehmet emir (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 367 göst.
0 oy
22 cevap 1,038 göst.
18 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 645 göst.
11 Şubat 2022 Aile kategorisinde Anneeecilik (280 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı

...