0 oy
122 göst.
Diğer kategorisinde (13,833 puan) tarafından

image

yorgunum aaa dostlar ...günaydın heralde 3 gundur uykusuzluktan bayilacagim büyük oğluşum ateşlendi. bu sabah uyuyakalmisim küçüğüm ağlamış duymamisim eşim almış .aglamasini bile nasıl duymadim:'(cok şükür şimdi ateşi yok ev ahalisi uyuyor bende kendime kahve yaptım uyursan daha kotu olcam çünkü sizler nasılsınız kizlar

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canim bebise.

Afiyet olsun sana 

Uzaniyorum  öyle 
(13,833 puan) tarafından
Sağ olasin çocuklar hasta olmasin :-(vallahi oda perişan oldu bizde oh iyi yapıyorsun
-Reklam-
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bende benim miniklerin sağlık ocağı kontrol vaktiydi kızımın 1 yaş aşısı oğlumun 3 yaş kontrolu onu yaptık eve geldik ama ölüyorum felaket sıcak dışarısı 
(13,833 puan) tarafından
Sağ ol evet çok sıcak ya 3 yaş kontrolmu varmış kız bizimde asi  var küçüğümun yarın 6.ay
(4,700 puan) tarafından
Boy kilo takibi
(13,833 puan) tarafından
Bizde Ekim'de 3 yaşınıza giriyoruz ozaman derler heralde bilmiyordum
(4,700 puan) tarafından
2 buçuk yaşında da yapıldı sizde yapılmadı mı
(13,833 puan) tarafından
Yapıldı ama 3te varmış bilmiyordum onu
0 oy
(11,347 puan) tarafından

Cok geçmiş olsun kuzum yorgunluktan duymamissindir bide esin varmış onun rahatlığı da olmuştur sende kendin olsan eminim duyarsın

Bende de 2 aylık bebis var uyur uyanık arası evi yarım yamalak topladım rezeneli kimyon cayi yaptım:)

(13,833 puan) tarafından
Sağ ol cnm vallahi nasıl uykusuz kalmışım da duymamisim Sana da afiyet olsun:-)
(11,347 puan) tarafından
Sende sağol canim bebek olunca öyle oluyor maalesef esin olduğu için rahatlamissindir
(13,833 puan) tarafından
Heralde vallahi nrmalde uykuya düşkün degilim ama kaç gündür uykusuz
0 oy
(6,244 puan) tarafından
Afiyet olsun kuzum ben kahvaltıyi daha yeni hazırlıyorum bugün bizim evlilik yıldönümümüz bide kahvaltidan sonra dışarıya deniz kenarına gider biseyler yapardık diyodum ama hava da esiyo bklm napacaz ☺️
(13,833 puan) tarafından
Sağ ol cnm oooo nice sağlıklı mutlu seneleriniz olsun tatlım☺️bir ömür agzinizin tadı bozulmasin evet dışarısı sıcak ama deniz kenarı esebilir
(6,244 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum Rabb'im cümlemizin yuvasına sağlık huzur mutluluk versin inşallah ❤️
(13,833 puan) tarafından
Amin canim♥️

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 280 göst.
3 Şubat 2023 Diğer kategorisinde sazh (5,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 301 göst.
23 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 513 göst.

380,737 soru

11,399,457 cevap

34,926 kullanıcı

...