0 oy
177 göst.
Diğer kategorisinde (67 puan) tarafından
Eskiden annelerimiz neyle büyüttü bizi kızlar eskiden mama mi vardı şimdi en kötüsü 70lira durumum çok yok alacak Halimiz kalmadı acaba ünlü nisastali mama tarifi veya başka varmi verebileceğim bilgisi olan var mı söyle yap mama diye vr diyecek olan? 

11 Cevaplar

0 oy
(863 puan) tarafından
Kac aylik bebis
(67 puan) tarafından
9 aylık
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaç aylık bebeğin 
0 oy
(351 puan) tarafından
Bebeğin ne kadarlık 
(67 puan) tarafından
9aylik cnm
0 oy
tarafından
Annem eskiden abime pirinç unu kaynatıp yedirirmiş al marketten kaynat canım belki sever 
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Ben pirinç unuyla mama yapmıştım oğluma kizimada yaptım ama o viberonda yemedi şuan kaşık mama gibi yapıp veriyorum ikisine de 3 kaşık pirinç unu süt su şeker bı tutamda tuz atıyorum katinkivamda oluyor biberonda akışkan hale getirip veriyordum
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Yani bebeğin 9 aylıkmış mama alman daha doğru olur hiç bişey eskisi gibi değil be nişasta ne de un ek gıdayı ağır tutarsn ama mutlaka mama al
(7,768 puan) tarafından
Canım illa bi yolu bulunur gerekirse telefon satılır daha el kdr bebek mutlaka mama almalı
(2,610 puan) tarafından
Mutlaka almalı mı? Yetmiyor demekki pirinç unuyla gayette mama yapılabilir bence inşallah bebeği de sever
(7,768 puan) tarafından
Ne kdr sağlıklı ? Bana göre mama mutlaka verilmeli sna göre verlmesede olabilirse kendi yorumunda söyle canım fikir ayrılığımız vr tartışmaya gerek yk
(2,610 puan) tarafından
Tartışma yok ki mama ne kadar sağlıklı içine ürünleri sen mi koydun bu açıdan bakılırsa sağlıklı tek bir şey yok
(7,768 puan) tarafından
Ben söylemem gerekeni söyledim
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kaşıkla yiyebilecek durumdaysa pirinç unuyla mama yap tatlım biraz da su ekle tamamen sütle yapma
0 oy
(7,871 puan) tarafından
Arı.mama al ozaman canım 
0 oy
tarafından

Ben kızımı sütle büyüttüm :)

0 oy
(1,278 puan) tarafından
Ben kızıma sekiz aylıkken başladım cici bebe ve pınar Süt şimdi 4 yaşında rutim sağlık taraması için sağlık ocağına götürdüm kan tahlillerine baktı doktor sen bu kızına ne veriyorsun bilmediğimiz bir ilaç mı veriyorsun dedi değerleri çok yüksek korktum ilk başta meğerse çok iyiymiş vitamin değerleri boyu kilosu arkadaşlarından baya önde.hrp öyle beslendi tabi ek gıda da yedi şimdi ikinci kızıma veriyorum biberonuna 3,4 tane cicibebe süt koyup veriyorum maşallah oda iyi 
(731 puan) tarafından
Aynı biz de öyle canım inan oğlum 1 yaşa geldi hemen mamayı bıraktık süt ve cicibebe verdik halende öyyle
0 oy
tarafından
Ben sadece gece bir kere veriyom bimden alıyom herobaby 39 TL fiyatı
(67 puan) tarafından
Kc aylık
tarafından
1 yaşında

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 181 göst.
13 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 375 göst.
15 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde H.a.bal (184 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 138 göst.
7 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 130 göst.
21 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Filiz Taser (26 puan) tarafından soruldu

378,336 soru

11,324,173 cevap

34,775 kullanıcı

...