0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde (303 puan) tarafından

Abe gacılar 19 güncük oldu:D. Göbeğim moralimi bozar korse alacağım da ne şekil hangisini alsam kararsız kaldım sezaryen göbeğini azda olda nasıl eritebilirim eylül de kaynımın düğünü var. Az fit olmam lazım. Yardımcı olun ayol. Yok gitmez etmez diyipte moral bozmayın :D

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gitmez olur mu ya. Kilo verirsen göbek möbek kalmaz bacım. Korse meselesini de bi doktoruna danış bence. Kimisi tavsiye etmiyor. İçeride yapışma yapıyormuş
-Reklam-
0 oy
tarafından
6 Aydan önce spor yapılmıyor canım  6 Aydan sonra mekik plank köprü elleri topuğa değdirme yap incecik belin olur. 
(2,769 puan) tarafından
Nasıl yapılıyor bunlar
tarafından
Canım ben sana burdan nasıl göstereyim Google da plan mekik yarım mekik vs. Yaz görsellere bak ya da uygulama var indir  ben salona gidemediğim içim uygulama indirmiştim ama sana tavsiyem eğer iyi sağlıklı beslenmeyeceksen    emzirme bitene kadar şimdilik antrenman kalsın.  Çünkü vücudun sporla vitamin mineral proteine yağ yakacak e emzirme de cabası olunca çok halsiz düşersin.  Eğer emziriyorsan uzman destek al canım tabiki emzirirken de spor yapılır ama iyi bir diyet ve antreman programıyla hem sağlıklı kg verirsin hem sütun artar hem de fit olursun ben beden eğitimi öğretmeniyim beslenme programimi antrenman programını  alacağım kalori ve vereceğim bkalori hesaplayarak yapmıştım. Ama nerdeyse kızım 15 aylık falan olmuştu.
(2,769 puan) tarafından
Benim bebeğim de 5 aylık şu an 85 kiloyum Eşim çok istiyor zayıflamamı ama bir türlü veremiyorum acaba beslenme programı bana da verebilir misiniz �ünkü korkuyorum Üstüm azalır diye biraz da baskı yapıyor eşim İlla zayıfla diye nasıl vereceğimi bilmiyorum kilom da var sütüm azalır diye de korkuyorum
0 oy
(2,595 puan) tarafından
Geçen sene doğum yaptım sezeryanla zayıfladım ama göbeğim assildi bende soracaktım ne yapayım gitsin diye

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 205 göst.
22 Şubat 2024 Aile kategorisinde _kubra123 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 43 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gul umut (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 161 göst.
18 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Reyhan-0 (1,617 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
18 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Reyhan-0 (1,617 puan) tarafından soruldu

377,998 soru

11,314,134 cevap

34,753 kullanıcı

...