0 oy
111 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar migren hastasıyim aurali migrenim var yıllardır önceden gözümün yarısının kapanması ışık çakması falan olurdu bir sürü doktora gittim hep migren dediler bu aralarda yüzümde iğneleme var neten baktığımda migren yaparmış acaba basına gelen var mı yardımcı olun lütfen kızları 

10 Cevaplar

0 oy
(636 puan) tarafından

Bende de oluyo cnm Hafta vücudumun bi tarafı uyuşuyor dilime kadar. Sonra yavaş yavaş geciyo

Tedavisi olsa da kurtulsak;)

tarafından
Ne kadar sürüyor peki canım
(636 puan) tarafından
Migren olacağını hissettiğim an ilaç içiyorum2  3  saatte geciyo uyuşukluk
Ama ağrısı 2 günü falan buluyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
O ağrıdan sadece hastaneye gidip ağrı kesici vurmakla hafifletiyor im sonrasinda 3-4 gün beynim uyuşuk geziyorum
0 oy
tarafından
Migren deme günde 5 tane iğne yaptılar ağrılarım dinmedi bende mide bulantısı da yapıyor 
0 oy
(17,750 puan) tarafından
Benimkide uyuşturuyo limonu kabuğuyla yiyince geçiyo 
tarafından
Nere mesela kaç gün sürüyor birde
0 oy
(7,945 puan) tarafından
Bende de var migren çok agridigi zmn sağ kulağıma vuruyo öyle bir çınlıyor ki anlatılmaz sonra sağ gözüme vuruyo sancı giriyo o gözümü açamam bile 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Göz doktoruna gittin mi hiç canım bana doktor migren dedi ama göz doktoruna da git dediler goz rahatsızlığı da baş ağrısına sebep oluyormuş çünkü benim gözlerim de sorun çıkmadı benimki migren hacamat çok iyi geliyormuş emzirme dönemim bitince direk hacamat yaptircam benimki de yükseldi baya çünkü 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
O ışık çakması göz kararmasi bende de oluyor ciddi birşey mi bilmiyorum hiç doktora gitmedim çocukluğumdan beri oluyor arada migrende var
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Ay ne illet hastalık bir ara migren atağı geçirdim iki gözümde kör oldu resmen hiç bir şey görmüyordum iş yerinde geçirdim revirde bana damla damlattilar ve karanlık bir odada yatmami söyledi 2 saat sonra gözlerim açıldı ilk defa migren atağı diye bir şey duydum valla 
0 oy
(3,009 puan) tarafından
Migren benim midemi çok kötü yapıyor ağrı zıngluyor ama midem felaket oluyor 2 3 gün sürüyor 
0 oy
(324 puan) tarafından
Olmazmi canim ne igne ne hap hiçbiri bir işe yaramiyor uyusukluk desen oyle illet bişe girince kolay cıkmayan bir hastalık en iyi ilaci stressız hayat tabi nekadar uzak olabilirsek
tarafından
Senin peki nerde oluyor olunca ne kadar süre geçiyor canım
(324 puan) tarafından
Benim beynim komple zonkluyor bide sıcak soguk geçişler oluyo beynımın içinde cok zor gwviyo balkona cıkıyorum saatlerce temiz hava soluyorum o arada tabi migren ilacim var avmigren diye onu ıcı yorum ama zor geciyo cok illet bi hastalık rabbimin gonlune guç gıtmesin ama
tarafından
Benimde aurali migren var ağrım çok olmaz ama genelde uyuşukluk gözlerimde bulanık görme falan oluyor bu arada yüzümde başında sırtımda karıncalanma iğneleme var ya insanın canı sıkılıyor böyle olunca

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 207 göst.
14 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Oflu61oflu (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 93 göst.
5 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ftmkyra (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 225 göst.

379,604 soru

11,363,748 cevap

34,840 kullanıcı

...