0 oy
342 göst.
Diğer kategorisinde (610 puan) tarafından
Eşim balıkesire gidiyor ama çocuğumla beni götürmüyor orda arkadaşıyla ev tutup beraber kalacakmış 6 ay kadar ama içim hiç rahat değil...Sanki yanlış giden biseyler var 

12 Cevaplar

0 oy
(6,047 puan) tarafından
6 ay neden orada kalacak iş için mi
(610 puan) tarafından
Evet askeri eğitim varmış
(6,047 puan) tarafından
Hmm bilemedim canım valla ama ben tek gpndermezdim asla
-Reklam-
0 oy
tarafından
6 aymii cok fazla
(610 puan) tarafından
Bencede ://
0 oy
tarafından
6 ay nedenmiş peki
(610 puan) tarafından
Askeri eğitim varms
0 oy
tarafından
Yanlış giden çok şey var 6 ay nedir ya Allah aşkına hayır iş için gidilirse anlarım da çok çok uzun bir süre 
(610 puan) tarafından
İş için gidiyor ama bizi isteyerek götürmüyor sizinle ugrasamam orda diyor
(388 puan) tarafından
Şu yoruma kadar mantıklı bir gerekçe aradım. Mahlukat mı bacım eşin? Ne demek uğraşamam. Uğraşmak istemiyordu ne evlenmiş hadi evlenmiş ne cocuk yapmış.
tarafından
Sizinle uğraşamam ne demek ya bekar adam değil ki bu yerinde olsam asla göndermezdim
(610 puan) tarafından
Ben bıktım zaten bu adamdan ya aynı evdeyken bile benimle ilgilenmiyor aynı odada bile yatmıyor 4 seneden beri salonda koltukta uyuyor ama işte ekonomik olarak bağımlı olduğum için çekiyorum
(388 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Is için mı gidiyor 
(610 puan) tarafından
Aynen
(4,426 puan) tarafından
Yani iş için 6 ay gidip tekrar dönüp gelecek o kadarcık süre için koca evi alıp gitmek çok büyük masraf canım yani kazandığı parayı da oraya gömer gelir ne gerek var ki o kadar masrafa
(610 puan) tarafından
Hayır tekrar dönmeyecek ordan izmire gidecek 8 ay kadar da orda kalacaklar
(4,426 puan) tarafından
Benim kuzenlerimde uzman canım hele küçük halamın oğlu karakol görevlisi dağdan eve indiği yok oğlu yasin-i geçti 3 4 kere belki anca gördü her gittiği yere seni nasıl götürsün bu iş böyle bir iş sınır dışı göreve gidenleri hiç mi cani yok öyle düşünme arkasından hayır duanı eksik etme donup dolaşıp geleceği yer yine evi olacak senin yanın olacak
0 oy
(48,731 puan) tarafından
bekar gibi basinabuyruk dicemde biz bekarkende gidemiyoduk ne gamsiz insanlar var
(610 puan) tarafından
Evet çok gamsız ve bencil birisi hiç bizi düşünmüyor
0 oy
(916 puan) tarafından
Siz tek mi kalacaksınız 
(610 puan) tarafından
Evet maalesef ://
(916 puan) tarafından
Çokkkk saçma:(((
0 oy
tarafından
Iyi araştır bence canım 
(610 puan) tarafından
Ne konuda
tarafından
Gerçekten askeri eğitim mi diye canim
(610 puan) tarafından
Yok orası kesin biliyorum da bize pek bağlı değil başka giden arkadaşları da var onlar götürüyor
tarafından
Valla baci elinden geldiğince ikna et gitmeye bak
0 oy
(1,405 puan) tarafından
sizinle uğraşamam ne demek ozman biz niye varız yanında de hele ne diyecek. hiç mi kaybetme korkusu kalmamış 
(610 puan) tarafından
Ekonomik olarak bir erkeğe bağımlı olunca Böyle oluyor maalesef ://
(1,405 puan) tarafından
ben çalışıyordum şuan çalışmıyorum ama asla bana öyle muamele etmesine izin vermem. kendi başımın çaresine bakavilecegini ona hissettirmen lazim
0 oy
(634 puan) tarafından
Oturduğunuz yer şuan kira mı peki 
(610 puan) tarafından
Evet kiradayz
(634 puan) tarafından
Abi çok sacma niye diye sorarsan adam hem sizin olduğunuz yere kira vericej hem gittiği yerde kira vericek size ayrı para yollucak kendine ayrı para gidicek ondan sonra karısı çoluk çocuğu orda ne yapıyor belli değil adam orda ne yapuyor belli değil bence kayınpederine aç hemen konuyu anlat böyle böyle diye şuan 1 Ken herşey sorun yapuyor şimdi birde başka şehire gidicek masraf iki olucak da illa gidilmesi lazımsa bizi de götürsün de bakalım o zaman ne dicej
(610 puan) tarafından
Yok kararı kesin bizi götürmüyor bahanesi de ben temizlik yapmıyor muşum yemeği geçiştiriyor muşum gidince orada bir işine yaramaz mışım
(634 puan) tarafından
O zmaan sende ne yap o gidince fazladan fazladan para işte at kenara 1 TL ose lazım ise 2 3 de para yetismeyince mecbur ya sizi yanıma gelin dicek ya kendi gelcek
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Bile isteye götürmüyorsa bu sorun tabiki neden ailesinden 6 ay ayrı kalsın kendi dusunmeli
0 oy
tarafından
Eee bencede var kimseye guven yok

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 273 göst.
13 Nisan 2024 Aile kategorisinde Hayal1907 (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 638 göst.
18 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 293 göst.