0 oy
239 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadaşlar dün bahsetmiştim ama sanırım geç saatti diye cevap yazan olmadı. Benim annemle babam hacca gittiler. Bahçemiz var şehre 15 km uzaklıkta bazen eşimle ben kalmaya bazen de abimler günübirlik pikniğe gidiyorlar. Çevresi kapalı uzun çiftler var ve kapısı kilitli çevresinde bahçeler var güvenlikçi var. Evcelsi gün eşimle 1 gece kaldık dün de döndük. Bugün de abim gitmiş. Bahçede görünen bir ağacın altında poşet ve poşetin içerisinde de 10 tane muska varmış. Abim bana söyledi bende biz görmedik bizden sonra konuşmuş ama konulma zamanı gece yarısından öğlen 2 arası. Sonra eşim ben abim yengem tekrar gittik abime saklamasını annem gelince ona gösterelim dedim. Ama çok korktum. Şüphekendiğimiz var ama günah almak istemeyiz sizce neden böyle birşey yapmış olabilirler? 

2 Cevaplar

0 oy
(4,651 puan) tarafından
Muska yaptıran biri poşet içinde ağaç dibine koymaz ki .başka birinindir kurtulmaya çalışmıştır atılmıştır belki
tarafından
Çok mantiklı
(1,733 puan) tarafından
Muskadan öyle mi kurtulur kız bence gömmeye fırsatı olmadı onu bırakanın
tarafından
Başka birine yapılsa bile ki çevresinde bir sürü sahipsiz dağ taş ağaç var neden kapalı kilitli bahçeye getirsin ki
tarafından
Bizde öyle tahmin ediyoruz canım. Fırsatı olması korktu kaçtı o şarkı da bahçede bıraktı. İşte Rabbim de bize gösterdi. Poşetin içinde 10 muska yaaa çok korkunç
-Reklam-
0 oy
(1,405 puan) tarafından
okudunuz mu çünkü hacca gidilmiş bizim. buralarda hacca gidenlere dua dilek yazılıp verilir anneniz felan unutmuş olmazsin
tarafından
Annemin unutması imkansız biz oraya 3 haftadır gidip geliyoruz hiç görmedik

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 561 göst.
20 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 173 göst.
22 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 341 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ftmaa (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 428 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Berna65 (53 puan) tarafından soruldu

381,716 soru

11,427,725 cevap

34,987 kullanıcı

...