0 oy
488 göst.
Diğer kategorisinde (2,244 puan) tarafından
Eşimin kuzeni daha yeni tanıdığı bi kızı kaçırdı kız kendi geldi daha doğrusu 13 saatlik yoldan kaçtı geldi 1 ay falan olacak kayınbabayla köyde oturuyor bizde hayırlı olsuna falan gittik 2 3 defa konuştuk neyse benim numaramı eşimin amcasından almış şimdi beni aradı benim maaşım var bu evi kayınbabam kirasını ödüyor sizin elektriği üzerime alayım ben ödeyim yalnız evin ikametini de almam gerekiyor diyo eşim eşini aramadı mı diyo eşimi aradım sakın dedim bide yeni kaçtığında ürkeklik yeni evlenmişlik yani yeni gelinlik hissi vermedi biraz değişik bi tip tanımıyorum etmiyorum tanısam bile niye evimin üstüne ikametini alayım abisi hapisteymiş eşimde sinirlendi kim olıyorda böyle bişe söylüyo falan dedi sinirlendi. Sizce ne amaçla böyle bişe düşünebilir ki amacı ne yani ben hala şoktayım 

15 Cevaplar

0 oy
(3,739 puan) tarafından

Ben direk tapusunu vereyim bacım deseydin :ermm:

(2,244 puan) tarafından
Kız korktum gece gece akıllısı beni bulmaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Elektriği o mu ödeyecekmiş ne alaka bence uzak dur
(2,244 puan) tarafından
Aynen bende neye upradığımı şaşırdım dedim eşler konuşur kendi aralarında  bana diyor ki haber vereyim sana da dedim
0 oy
(597 puan) tarafından
Dolandirici olabilir
(2,244 puan) tarafından
Valla ne olduğunu çözemedim
0 oy
(618 puan) tarafından
Deseydin fatura gelince ben sana veririm ödersin ikametgah gerek yok :)) (hiç inandırıcı gelmedi )
(2,244 puan) tarafından
Kız neymiş düşük fiyatlı ödüyorum o yüzden elektriği üzerime alayım düşük ben öderim diyor beni öyle kandıracak ama amacı ne çözemedim
(618 puan) tarafından
Yabancı olduğu için güvenme derim yüksek öderim ama guvenmedigim insana da kalkıp ikametgah vermem
0 oy
(3,899 puan) tarafından
Uyanıklık  edip yavaşça  elinden alacağım  demenin bir başka  yöntemi.  Ne münasebet diyeydin. Hic sevmem  böyle  rahat tipleri
(2,244 puan) tarafından
Ayy kız donup kaldım ne diyeceğimi bilemedim eşler kendi aralarında konuşur dedim sana haber vereyim dedim diyo
(3,899 puan) tarafından
Bakkk bakkk haber veriyormuş haspam.  Elticilik oynuyor galiba kendince iyi samimi elticik. Kabul etme bence
0 oy
(551 puan) tarafından
Evin elektrigini ödemek istiyorsa ödesin üstüne almasına gerek yok abone numarasıni verin ödesin :D 
(2,244 puan) tarafından
Kız onun derdi ikamet parası kendinin olsun ne amacı varsa
(551 puan) tarafından
Eşim hallediyor de onun üstüne at :)
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Babasından maaş mı alıyor acaba komşumda öyle maaşı var babasından elektirik indirimi oluyor orda oturmuyor diye şikayet olursa ceza yersiniz bacım uzak dur 
(2,244 puan) tarafından
Aman kuzum o yokken aç açıkta mıydık kolları jiletli bakışları değişik bi tip ikameti alıp ne yapacaktı acaba
(1,034 puan) tarafından
Maaş ve yardımlardan faydalanacak uyanık
(2,244 puan) tarafından
Kendi evinde olmuyor mu acaba faydalanamıyor mu
(1,034 puan) tarafından
Gelir fazla olunca olmuyor evde kişi sayısına bakıyorlar gelire bakıyorlar mesela benim oglum engelli ama eşim ssklı diye hicbir yardım alamadım.
0 oy
tarafından
Nıye alıyo kı cok sacma napıcakmıs sıstemde adresını orda gosterıp aılesını sızın basınıza sarıcak heralde
(2,244 puan) tarafından
Kesinlikle başka bişe gelmedi benimde aklıma geldişi yerde belki belalısı vardır belki başka bi suçu var ne olduğu belirsiz ben korktum yeminle
tarafından
Oyle oyle nıye aldırsın yoksa kesın aılesının edevletıne falan erısımı var ıkametıde buraya aldırması lazım saglık ocagı hastane falan lazım olur sıze bela edıcek mılletı
(2,244 puan) tarafından
Haklısın canım çocuk oyuncağı sanıyor bu işi enayi arıyor sanırım
0 oy
(1,015 puan) tarafından
O nasıl bişiymiş ya ne alaka İkametgah aman hiç bulaşma onda vardır bir cacık 
(2,244 puan) tarafından
Kesinlikle ya bize ailesini başımıza saracak yada belalısı vs herşey olabilir bilemedim
0 oy
(916 puan) tarafından
Var öyle indirimli ödemeler bizim bir komşu vardı 100 TL gelirdi elektriği o sadece 10 tl öderdi
(2,244 puan) tarafından
Parası kendinin olsun canım ne olduğu belli değil değişik bi tip amacı başka sanırım
(916 puan) tarafından
Tabiki böylelerine asla güven olmaz
0 oy
(3,012 puan) tarafından
Kız o gelin dolandorıcı olmasın 
(2,244 puan) tarafından
1 aydır duruyo bakalım eşi de yanında değil çalışıyo kayınbabası kaynanasıyla duruyor
0 oy
(679 puan) tarafından
İkamet oraya alsa bir şey yapsa ilk sizin eve gelirler. Haciz falan yani kimseye derdini de anlatamazsın. Asla bulaşmayın öyle şeylere 
(2,244 puan) tarafından
Haklısın canım kesinlikle bulaşmam
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Kız güvenme valla ne yapacağı belli değil nasıl ödeyecekmis elektriği deseydin indirime ihtiyacımız yok şükür biz ödüyoruz 
(2,244 puan) tarafından
Kız neye upradığımı şaşırdım yorumlarda gördüm ya bunun haciz kararı varsa evimize de gelirlerdi ayy Allah korusun belalısı mı var nerden geldiği belli değil daha samimiyetim yok istediği şeye bakkk
(7,376 puan) tarafından
Haciz varsa eve gelemez ama ona ait olan bütün evraklar geliyor canım mahkemellik de zaten ugrasirsin yetkililerle falan kapına gelirler ikide bir hacizde artık kimse eve gelemiyor gelsede evrak doldurup gidiyor evden bir şey alınamıyor sen hiç güvenme
(2,244 puan) tarafından
Yok kuzum güvenmem asla
0 oy
(154 puan) tarafından
Sanırım yardım alıyo yardımı kesilmesin diye böyle bişey istemiş elektrik yardımıylada sizin adresin elektriğini ödicek 
(2,244 puan) tarafından
Olabilir canım

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 370 göst.
0 oy
19 cevap 761 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 958 göst.
16 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Saliha22 (660 puan) tarafından soruldu
0 oy