0 oy
280 göst.
Aile kategorisinde (732 puan) tarafından
Kızlar normalde tv izlemem fakat tesadüfen tv'de duy beni diye dizi gördüm ya o kadar sinirlendim ki, lise öğrencileri zorbalık yapıyor, yok kızın kıyafetlerini soyup videoya çekiyorlar başka erkeğin de kıyafetleri soyup videoya çekiyorlar birleştiriyorlar felan acayip sinir bozucuydi bir an dedim ben evladımı nasıl liseye göndereceğim dedim şuan 14 aylık yani ortam daha da kötü olacak dedim korktum. Kimsenin aklına öyle bir şey gelmez ama tv olunca geliyor işte yapıyorlar

9 Cevaplar

+2 oy
(7,618 puan) tarafından
Okul gruplarında hep bu dizi tartışılıyor rezillik rtüke şikayet yağıyor kaldırılır yakında.
(732 puan) tarafından
İnşallah kaldırılşr inan o sahnesi çok iğrençti ya korkuyor insan çocuğu içim
(7,618 puan) tarafından
Haklısın normalleştiriliyor bütün rezillikler.
-Reklam-
+1 oy
(385 puan) tarafından
Gösteriyorlar ki aklında olmayan da özenip yapsın, şu elimizdeki aleti bir hayra kullanmayı öğrenemedik felaket oldu insanlığa 
(732 puan) tarafından
Evet ya canım sana katılıyorum şimdi kaç kişi özlenecek bu duruma
+1 oy
(749 puan) tarafından
Işte proje bunlar birkac seneye kalmaz okullar liseler bu tarz olay ve kisilerle dolup taşar 
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Evet o sahne çok kötüydü Twitter da herkes tepki gösterdi halbuki ben diziyi sevmiştim 
(732 puan) tarafından
Evet güzel fakat aşırı zorbalık var. Bizler kızlara, kadınlara nazil kibar davranmayı öğretiyoruz bunlar ise zorbalık, kadının gücsüzlüğünü
(1,726 puan) tarafından
Asıl yeni yeni kadının gücünü gösterecek yayından kaldirilmazsa tabi
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Bu lise dizileri berbat biri cikti ardina oteki cikti kizlar okulda mini etek giymiyor yani bizim cocuklar melek kalir bu dizilere bakarsan okulda ogretmenlik yaptim korkulcak birsey yok 
(732 puan) tarafından
Evet ya aşırı makyaj, yok mini etek, sevgili yapma ailelerin bilmesi, sevgilide kalma, alkol alma
0 oy
(2,701 puan) tarafından

Hepsi birer felaket telali inşallah kökten kaldırırlar böyle dizileri geneli genç kesim izliyor 40 yaşında biri açıota izlemez hepsi z kuşağı.

Z kuşağı zaten normal degil 
(732 puan) tarafından
Evet ya öyle tozlu yaka var ona öyle lisede çocuk ölüyor üstü kapanıyor
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Artık diziler hayatın en saf hali maalesef. Rtüke şikayet edilse dizi yayından kaldırılsa nolcak? Komşumuzun kızı gelir arada yanıma (bu sene liseden mezun oldu) anlattıklarını duydukça ağzım açık dinliyorum. Okulun yarısından çoğu ya lezbiyen ya gay yada ateist.. Tuttuğum oruçla dalga geçiyorlar diyo kız. Bizim çocuklarımız büyüyene kadr ne hale gelirler Allah bilir. Rabbim şaşırtmasın şeytana ve inançsız insanlara fırsat vermesin
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Hayat çok pislesti valla 4 bin kız erkek olmak için hastanelere başvuru yapmış dah a nekdar bozabilir diye ugrasiyolar
0 oy
tarafından
Kesinlikle katılıyorum sözde lise dizisi ama makyajlar desen ayrı dekolteler ya biz lisedeyken hoca bizi sıraya sokardı makyaj varmk diye kadın zorla sildirirdi şimdiki liseler zaten gördükçe midem bulanıyor okul çıkışları tam bir rezalet okadar vok korkuyorum ki iki oglum var bu devrin sonu nereye gidicek

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 283 göst.
10 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 327 göst.
0 oy
18 cevap 446 göst.
1 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 245 göst.

380,216 soru

11,383,516 cevap

34,884 kullanıcı

...