0 oy
415 göst.
Aile kategorisinde (245 puan) tarafından
Sizler nasıl bı konuşma yaptınız nasıl ikna ettiniz tecrübe sahibi hanımlar görüşleriniz nelerdir 

11 Cevaplar

+1 oy
(1,862 puan) tarafından
Böyle şeyler güzel güzel konuşma ile olmaz bir kavga çıkarıp babanin evine gidip veya kime girebiliyorsan kendini naza çekip şart koyarak geri dönersin anca 
(1,948 puan) tarafından
Aynen öyle valla, güzel güzel ayrılanı pek görmedim.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Baştan kabuk etmemek en mantiklisi 
(245 puan) tarafından
Geçti o artık benim salakligim bu hamile halimle onların hər bokunu yapıyorum nazlarını çekiyorum
0 oy
(2,677 puan) tarafından
Böyle mevzular şartlar imkanlara göre şekillenir. Yani durum var ise konusulmasindan ziyade yapılması gereken ilk başta gerekli birşey. Kendi ailenizin evi olması çok doğal birşey. İmkanınız var ise çıkmamak için neden ancak toplumsal adetler baskılar vs dir. Bu nedenle ise bir erkekle kolay anlaşılmaz Allah yardımcın olshn
(245 puan) tarafından
Amin oda öyle diyor millet neder fkn ama yoruldum Ben artık yapamıyorum bitkinim hastayım ama işler yemekler boklar bende
(2,677 puan) tarafından
Millet ne desin ki bu hala garipmi karşılanıyor ya
Bence kendi düzenimiz kendi evimizde olalim çocuklarımızla daha iyi rahat oluruz de. Ev üstüne ev olmaz ki ne bilim özel hayat bile zor yani eşinle.
0 oy
(12,729 puan) tarafından
Eşinin gönlü yoksa ne desen ikna edemezsin ama maddi durumunuz varsa bizimde kendimize ait bir evimiz olsun de yani özel hayatınızı rahat yaşayabileceğiniz baş başa kalabileceginiz bir ortam yok. Aile ile problemli iseniz kolay olur ev çok küçükse kolay olur neden birlikte oturdunuz yani bunun özellikle bir sebebi var mı varsa onu çürütecek bir neden lazım 
0 oy
(1,161 puan) tarafından
bence  guzel bir kalka cikar  git. en dogrusu o zaman kabul eder  annengile git ayri ev tutana  kadrda donme asla. erkekler  sirin dilden anlamiyor canim bu gun tamam der yarin yok derr. en iyusi qarantiye al isini.  maddi dufumu yokdusa evlenmezdi bir zahmet
tarafından
Ne güzel akıl veriyorsunuz ya
tarafından
Bence harika bir akıl vermiş. Bazıları güzellikten anlamıyor.
0 oy
(1,048 puan) tarafından
canim evde bi is yapma bk nasi oluyo 
0 oy
(3,292 puan) tarafından
Çok konuştum dil döktüm olmadı bebek doğdu 4 Aylık oldu bir gün hastaneden gelmiştik o zaman köyde duruyorduk yorgunluktan ölmüştüm zaten kaynana kayınbaba konuştu konuştu benim tepe bir attı bebeği aldım kocama da ben gidiyorum ister gel ister gelme ama bu evde daha durmam dedim tıpış tıpış peşimden geldi çok şükür o günden beri evim ayrı Allah birleştirmesin Bir daha ☺️AMİNNNNN
0 oy
(2,795 puan) tarafından
Evin içindekki kaynana kayınbaba vs onları rahat ettiriyorsan misafirleri gelince dört dörtlük hizmet ediyorsan ayrı eve çıkmanı istemezler ama tersine yaman olup hakkından çıkarsan onları rahat ettirmezsen kendileri ayrı eve çıkın derler 
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Ben lohusa halimle burda rahat edemem dersin sıkıntılarını söylersin baktın anlamıyor gider babanın evine ayrılmak şartıyla dönersin
0 oy
tarafından
düzenlendi
Ben ne ettiysem başaramadım şuan eşim ayrı eve çıkmak için can atıyor ailesini yeni yeni fark ediyor benim eşim paraya aşırı düşkün bakti herkes harman savuruyor eşimde şuan kardeşini bekliyor inşallah ayrı cikacam çok çok mutluyum darisi senin başına ben az kavgalar etmedim baktım anlamıyor bende herkesin neler yaptığını iyice anlattim sonra eşim yavaş yavaş ikna oldu
tarafından
"Har vurup harman savuruyor" o laf.
tarafından
Düzelmiş oldun sjsjsjjsjs ben öyle duydum genelde ;)
tarafından
:)))))
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Kız valla ben eşime ufaktan ufaktan söylüyodum aslaaaa diyodu. Kışın kaynanamlara söyledim çok ayipladilar biz sana ne kötülük yaptık dediler eşim iki üç gün benle konuşmadi sonra ben vazgeçtim aradan 4 ay geçti kaynanam annemleri hırsız yerine koydu en son patladım kaynanama dedim evimi ayiricam diye tamam dedi ama görmemezlikten geldi ben asla kararimdan vazgeçmedim gittim geldim eşime söyledim gittim geldim söyledim yeri geldi kocamın başı şişti benim dilimden. Yeri geldi stresten günlerce başım agridi günlerce kaynanama soğuk davrandim surat yaptım en son mecbur kaldilar ayirdilar şimdi iki aydır evimdeyim düzenimi kurdum evimi yurdumu biliyorum dün kaynanamlara gittik çay içtik geldik. başta tepkiliydiler şimdi herşey normale döndü çok rahatladim öyle böyle değil. Şuan kaynanamlara mesafeliyim çünkü çok gidip gelince b.oku çıkıyor bunu anladım yani

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,243 göst.
9 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 732 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Denizmavisi (336 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 218 göst.
5 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Sebnem (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 786 göst.