+1 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

daha yavru bir minnak❤kafesinden almadım odaya gelince kafesin üzerine tirmanmis ötüyor minik minik aldım elime sustu çok güzel çok minnoş benim oğlum❤❤❤❤

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
düzenlendi

En İyi Cevap
Dur benim oğlum da günaydın desin sana 
tarafından
Ah ah tekrar annem vardı keşke olaydı da konusaydi burda:)))
(4,426 puan) tarafından
Sen onun arkasından daha çok ağlarsın yıvrım "D hskjakjs kaçırdınız kadını
tarafından
Amman laf aramızda zaten pek gicik biseydi:)))))))))))))) senden kötü olmasın pek pek kötüydü:)))
(4,426 puan) tarafından
Sovdurtme kendine hsksjsksjhsjshshs "D
tarafından
Zaten geldiyse de anlamıyorum. Hesabı sildirip sildirip sonra geri donuyirla:):):):)@@)))))
-Reklam-
0 oy
(27,521 puan) tarafından

MasAllah çok tatlı 

tarafından
Can yoldaşım su an minnoş❤❤
0 oy
tarafından
Ay cok guzel ama cok cok korkarım ya 
tarafından
Diğer kusum olsa ondan kork derdim ama bu çok.minnos parmağa çıkıyor tek derdi sevilmek ama diğeri silahsor gibi dolaniyordu evde sjsjsjjs
tarafından
Kedim var benımde :) hayvanlar ınsana cok guzel gelıyor
tarafından
Kesinlikle öyle evde tekim su an eşim yok o bana arkadaş oluyor☺☺❤ kedileri de çok seviyorum annemlerde vardı bi tane kedim simdi olmuş 14 tane sjsjjs annem diyor gel al kedilerini ssjsjsjs
tarafından
Kız o ne kısırlastırınnn kedılerııı muhakkak cok cabuk uruyolar :D
tarafından
Valla baci anam beni vuracak köye gidince o kesin sjsjjsjs
0 oy
tarafından
Birak elime almayi yaninda "cik" desin kendimi yerden yere vuracak kadar korkarim uçan her türlü hayvandan :) tüyü kadar ömrü olsun inşallah
tarafından
İrem sen ben mısın absbshshd her turlu hayvanı yalar severım ama kuş bana baktı mı tedırgın oluyorum her turlu ucan******n ya
tarafından
Biliyodum sadece benim böyle olmadiğimi asdaffas kuş ve kelebek aşiriiiiiii fobim diğer uçan hayvanlarada fobim var ama kuş ve kelebek görünce bayilidiğimi hatirliyorum :D
tarafından
Ahahaha herkesin korktuğu farklı bi ****** var☺☺❤
0 oy
tarafından

Yaa çok tatlı ama bu :kissing:<3

tarafından
Diğeri gitti abla bu yeni ☺☺❤o çok hircindi bana falan alıştı ama eşimi sevmemisti sjsjsj eşimde degistirdi bu cok minnoş sadece sevdirme derdinde kendini☺☺❤
0 oy
(2,822 puan) tarafından
Canım ya kız kardeşim de almış bi kuş daha yeni, kuş yemlerini olduğu gibi döküyomuş neden olabilir
tarafından
Yavruysa kabuksuz yem olması lazım canim kabuklu olunca kabuksuz ararken döküyorlar yemi bide kesinlikle kafese tül alsın yoksa batırıyor etrafı eşekler sjsjsj
(2,822 puan) tarafından
Yavru evet tülü varda içine yığıyo olduğu gibi acaba depresyonda falanmı dedik
tarafından
Yemi kabukluysa kabuksuz yem verin canim dediğim gibi benimki de daha yavru kabuksuz yiyor su an diğerini sadece eseliyor☺
(2,822 puan) tarafından
Tamm canm
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Hsjshs evinin her yerine s.cicam gorucen boncuğu oyuncak ettiniz beni elden ele der gibi bakıyo bsjanajsjhs yaaaaa bi severim ki aynısından esiminde var di bambi ydi adı ah yavrum bebim ya nasıl gzuel nasıl zeki bir kuştu evlendikten sonra evimize getirdi ben konusturdum bir büyüdu ama gör büyük kızıma hamile kalınca ne yazık k için kıskandı =( hastalandı oldu güzel oğlum 
(4,426 puan) tarafından
Yerim ben bunu ya ")) tüyü kadar ömrü olsun inşallah ") bu ara fatisko benim çok yakın arkadaşım o bana sürekli bu erkek diyo bende ona yazdım hskshsh bu erkek diye dur görünce gelsin yazsın bakiim ne diyecek "D
tarafından
Amin inşallah çiçeğim❤kiz inanıp uyarı verirler simdi sjjsjsj
(4,426 puan) tarafından
Hahaha versinler boşver "D
tarafından
☺☺☺☺☺ kankilik bunu gerektirir dimi sjsjjsj
(4,426 puan) tarafından
Gsjsbshhs tabiki de "))

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 133 göst.
18 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Karayazim65 (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 313 göst.
13 Aralık 2020 Aile kategorisinde busraerpolat (327 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 630 göst.
20 Kasım 2019 Tatil-Seyehat kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 257 göst.
15 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,635 puan) tarafından soruldu

382,314 soru

11,446,665 cevap

35,022 kullanıcı

...