0 oy
225 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (313 puan) tarafından
Pratiklik olsun diye şarjlı süpürge aldı eşim diğeri gibi uzun vadeli olur mu uzun zamandır kullanan var mı evdeki kabloluyu satsam pişman olur muyum acaba hiç yok çevremde kablosuzunu kullanan markası grundig çekim gücü evimdekiylw aynı hatta o 3 yıllık her şeyi temiz ama küçük tüyleri falan çekmiyor halıdaki bu da aynı olmaz inşallah

5 Cevaplar

0 oy
(5,804 puan) tarafından
Çekim gücü aynıysa buda çekmez bacm 
(313 puan) tarafından
Kırıntıları çekse yetiyor ya artık ömrü bitene kadar kullanayım bazen kendi eliyle yemek istiyor atıştırmalık veriyorum çocuğa kaç kere döküyor günde
(5,804 puan) tarafından
Doğru kullan tabiki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şarzlı süpürge almadım nasıldır bilmiyorum ama yerinde olsam satmam diğer SÜpürgemi fazla mal göz çıkarmaz koy kilere Bi yere kullanırsın lazım oldukça 
(313 puan) tarafından
Aynen temizleyip kaldırayım dursun bişey falan olur
tarafından
Aynn mesela şarzlı süpürgeyi gunluk temizliğe kullanabilirsin mutfakta fln yemek yersiniz hemen süpürürsün diğer süpürgeyi de detaylı temizliğe kullanırsın bişey olursa  sattığına pişman olursun dursun evde
0 oy
(811 puan) tarafından
Ben dyson kullanıyorum çok memnunum.
(313 puan) tarafından
Güle güle kullan canım onun kadar olmasa da küçük süpürge iyi oldu :D
(313 puan) tarafından
Canım bişey sorucam kullanma talimatında göremedim sürekli şarjda mı durması lazım şarjı dolunca çekeyim mi
(811 puan) tarafından
Bizimkinde uzun süre kullanılmayacaksa sarjdan çekilebilir diyor ama hep Şarj da.
0 oy
(1,622 puan) tarafından
6 senedir kullanıyorum bozulmadı çekim gücü azaldı ama bozulsa da daha iyisini alsam diyorum bendeki beko
(313 puan) tarafından
Çok pahalanmış ya bende keşke ilk istediğimde alsam diyorum maşallah baya kullanmışsın :D
0 oy
(622 puan) tarafından
Büyük kablolu supurgem duruyor ama küçük kabloluyu anneme verdim sarjliyi alınca şimdi ayda 1 buyukle detaya giriyorum onun dışında her gün ve sürekli şarjlı olanı kullanıyorum şarjlı supurgeler çok güzel çok pratik lakin evinde robot süpürge de olsa şarjlı supurgede olsa bı tane de büyük kablolun dursun derim cunku detaya girmek başka ben 1 yıldır kullanıyorum sorun yaşamadım ve öyle pahalı biseyde değil fragg in benimkide 
(313 puan) tarafından
Sürekli şarjda mı duracak yoksa şarj olunca çekeyim mi canım bende temizleyip kenara koyucam kabloluyu
(622 puan) tarafından
Şarj gostergesu vardır benimkinde ışık yanıyor mesela çalışırken bakıyorum 3 ışık yanarsa full dolu 1 e düşünce ışığı şarja koyuyorum 4-5 saate fulleniyor 1 hafta götürüyor o duruma bağlı tabi ama sürekli şarjda durmasına gerek yok bitmeye yakın takip fulleyip çıkar köy kenara
(313 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim ♡
(622 puan) tarafından
Rica ederim güle güle kullanın

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 274 göst.
0 oy
1 cevap 98 göst.
28 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melekk123 (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.
0 oy
7 cevap 198 göst.
30 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,178 puan) tarafından soruldu

378,035 soru

11,314,836 cevap

34,755 kullanıcı

...