0 oy
1,114 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Arkadaşlar hepinizden öncellikle teşekkür ederim dualarınız için hastaneden geldim şimdi maalesef ankaraya gitmemiz gerekiyor muş tüp bebek dediler başka çare yok dediler eşime belli etmedim ama dayanamıyorum artık yeterrrrrr

27 Cevaplar

0 oy
(2,380 puan) tarafından
bizede kesinlikle tüp bebek dışında olmaz dediler hemde medicalpark yani çok bilindik bi hastane bizde ümidi kestik ama 5 buçuk yıl sonunda normal yollarla hamileyim okadar ihtimal vermiyordum ki hamileliği millet daha günü gelmeden test yapar ben adetim 8 gün geçtik den sonra yapmistim testi iki çizgi çıktı ona bile inanmadım kan testi vs yapmıştım sen kaç yıllık evlisin bilmiyorum ama devlet 23 yaşından itibaren belli bir miktarı karşılıyor ben öyle duymuştum istanbulda oturuyorsan semiha şakır var git bir bak derim 
tarafından
Ben iki yıllık evliyim ve maalesef daha 20 yaşındayım eşim 22 yaşında
-Reklam-
0 oy
(213 puan) tarafından
Kız Zahide dedi bu sabah tüp bebek de kendi bebeğiniz..en sağlıklı  yumurta ve spermleri alıyorlarmış anneden babadan.... inşallah olur canm.. Allah'ım isteyen herkese hayırlı evlat nasip etsin
tarafından
Evet canım bende izledim onu gördüm onu da biliyorum benim yumurta ve esimin sagliklo spermini birleştirip bana naklediyorlar onu da biliyorum  aminn inşallah olur
0 oy
tarafından
Canim tedavisi mümkün olmayan bisey değil  cok şükür. Hic kendini üzme. Allah nasip etsin en kisa zamanda
0 oy
(162 puan) tarafından
Canim benim kendini cok yipratma benim yengeminde 8 senedir olmuyo ustelik tup bebekte yaptilar imkanlari vardi yine olmdi sende tup bebege imkanimz yok yazmissin herşey  bi vesile ama rabbim sana nasip edecekse ole yada bole nasip eder Hakkinda hayirlisi olsun rabbim dualarini bosa çıkarmasıñ 
0 oy
tarafından

Düşünsene eşinin yerinde olduğunu. Nasil bi eksiklik hissediyodur kim bilir :ermm: lütfen biraz daha kendini toparlamaya çalış. Herşey Allahtan. Bizim dualarimiz seninle. Sende dua et. En azindan hala mümkün imkansiz degil

0 oy
(185 puan) tarafından
Bizede tup bebek dediler diyarbakiirdan taa ankaraya gittik hacet tepeye orda arastirdik iste  kadin ve erkegin 23 yas ustu olmasi gerekiyrmus devletin yarisini karsilamk icin benim ozamn 21 di olmadi hacet tebe hastanesinde bize 8 bin tl dediler  baktik olmuyr yabanci sehir tedavi 20 gn suruyr dediler kalack bir yerin olmasi lazimdi bizde vazgectik ordan orda yapacagimiza evimize yakin ozel hastanede yapariz daha iyi dedik kaltk eli bos geri donduk diyarbakira burda memorial ozel hastanede yaptik cok sukur ilk denemede tuttu ikizlerimm tedavi 3 ay.surdu  cok sukur simd 6 aylik oldular da canimdan bezdiriyrlar 

Umudunu kesme cnm allah buyuktr benim 6 yil olmadi tup bebek bana umut oldu insallah rabbim sanada nadip eder bol bol dua ett rabbm kucagini bos birakmasin 
tarafından
Benim ankarada kalacak yerim var çok şükür ama maddi durum yok maalesef
0 oy
tarafından
Rabbim inşallahh en kıza zamanda sana bbi bebiş verir inşallah üzülme canım zamanı gelince rabbim verir  dua ett rabbim evladın hayırlısını versin inşallah

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 662 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 021821 (1,384 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 320 göst.
25 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Meleksss (4,590 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,062 göst.
21 Aralık 2022 Aile kategorisinde Aslicikk (802 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 118 göst.