0 oy
253 göst.
Diğer kategorisinde (456 puan) tarafından
Dubleks evde oturan varmı kullanışlımı kendimize ait bahöenin içine ev yaotırcagız önce tek katlı düşünmüştük şimdide dubleks yatak odaları yukarda mutfak salon oturma odası tuvalet banyo aşgıda olsa diiye düşünüyoruz sürekli oturcaz 

15 Cevaplar

0 oy
(14,032 puan) tarafından
Dubleks zor iş valla derdi bitmez temizliği bitmez yengem illallah etmiş durumda 
(456 puan) tarafından
Öyle mi ya
(14,032 puan) tarafından
Altından kalkarım dersen dubleks güzel ama diğer türlü zor valla yengemin ikizleri var mesela hem çocuklara hem eve yetişemiyor sinirleri bozuk :D
(456 puan) tarafından
Benim şuan oturdıgum ev de büyük caanım 1 tane 2 yaşında oglum var bitane daha olursa bana mantıklı geliyor 2 kat en azından heryer batmaz bahçede alt katta oynar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ev yaptıracak olsam tek kat tercih ederim kesinlikle. Bir de ufak bir bodrum katı; misafir odası ve banyosu, çamaşır odası ve kiler koyarım. 
0 oy
(1,013 puan) tarafından
İn çık zor oluyor bide çocukların eğer küçükse.tek düze yaptir bence.
(456 puan) tarafından
2 yaşında oglum var ben temizliginde falan değilim sadece ısınması nasıl olur acaba
0 oy
(17,767 puan) tarafından
Dublexmi tövbeeee ben dublexteym çok yorucuu
(456 puan) tarafından
Şuan oturdugum evde büyük heryer birden batıyor bilemedim ısınması nasıl
(17,767 puan) tarafından
Açarsan kombiyi gayet sıcak :))))) aman kuzum benim ağzım yandı temizliği zor inip çıkması sürekli valla ev alıcaz kesinlikle tek daire
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Temizliği başkası yapacaksa dubleks sen yapacaksan tek kat 
(456 puan) tarafından
Kendim yaparım şuan oturdugum evde büyük
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Bende ev yaptım ama alt kat komle dükan bitanede kiler üst kata normal ev ama biraz büyükk odalar falan 250 metrekara ev 4 balkon her odada balkon mutfakta balkonunda mangal yeri falan ben çok beyendim eşim sağ olsun herşeyi düşünmüş bide geceleri damda uyuyoruz çok güzel oluyo:)) 
(456 puan) tarafından
Ben çok balkonu sevmiyorum bahçesii bana ait olcak dükkan üstü de istemiyorum bakalım hayırlısı
(1,048 puan) tarafından
Rabim gönlüne göre versin inşallah canım ben bu mutluluğu yaşadım istiyorumki herkes yaşasın bende tarlamızda yaptık bahçe ektim rabim kısmet eti her bi meyveden ektik eşimle çoçuklar için  çokk ama çok güzel bi duygu zorluğuda çok neler yaşadık ne sıkıntılar inşalah burçlarımızıda verebilseydik daha çok mutlu olucaz
0 oy
(13,866 puan) tarafından
Arsaniz genişse tek katli ev. Eğer bahçe alanin daraliyorsa dublex yaptirin. 
0 oy
tarafından
Ben kiracıyım üst katımda ev sahibim oturuyor toplam 6 kişi kalıyorlar evleri dublex yatak odaları üst katta tualet banyo hem üst katta var hem alt katta baya guzl çok hoşuma gidiyor hatta ama faturalar dublex olduğu için bana ne geliyorsa onlara iki katı gelyor kalabalık aile oldukları için anca sığıyor lar guzel yanı çok kötü yanıda sadece faturalar kabarık gelyor bu kadar 
(456 puan) tarafından
Kalabalık degiliz canım eşim ben birde 2 yaşında oglum ilerde 1 tane daha bebegim olursa 4 kişi yani
tarafından
Faturalar sorun olmaz diyorsan dublex ev daha guzl tabıkı canım ☺️
(456 puan) tarafından
Yine aynı gelir canım her tarafı aynı anda kullanmayız yüksek gelirse sıkıntı olmaz ısınsın da tek
tarafından
Oyleyse dublex ev daha guzl canım  odalarınız yukarda olur oturma odası salon mutfak aşagıda olur çok guzl
(456 puan) tarafından
Normalde tek kat proje çizdirdik 200 metrekare ustada dubleks yapalım daha mantıklı olur yukarı kiler koyarız altada merdiven altına dolap yaparız demiş bana mantıklı geldi bilemedim hayırlısı olsun
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Benim evim dubleks 3+1 teras 2 wc bebeğim 5 aylık çok zorlaniyorum şimdi satilikta 2 aydır. 
(456 puan) tarafından
Neyin de zorlanıyosun
(2,769 puan) tarafından
Misafir geliyor yukarda erkekler asagida kadınlar taşi götür gel temizlik yapiyorum bebek asagida yukarıyı temizleyene kadar 50 defa in çik
(456 puan) tarafından
Benim alt katta olcak genelde oturma odalarım sadece yatk odalarım üst katta olcak ben tek tek temizlerim kaynanam annem yakın çocuga bahçede onlar bakar biri olmasa biri olur yada eşim yardımcı oluyor temizlikte genelde
(2,769 puan) tarafından
Yani kararınız kesinse oturun ama bana göre degil
0 oy
(11,266 puan) tarafından
Kesinlikle tek kat
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Kesinlikle dubleks rahatlık 
(456 puan) tarafından
Isınması nasıl
(1,102 puan) tarafından
Doğalgaz ile ısınıyorum izmir de en soğuk zamanlar en fazla 600 tl geliyor
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Benim evim dubleks aynı senin dediğin gibi yatak odaları yukarıda mutfak oturma odası aşağıda ben evimi çok seviyorum ama temizliği uzun sürüyo birde çocuklar için sıkıntılı merdivenler 
(456 puan) tarafından
Merdiven girişlerine kapı yaptırırım canım
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Kullanimini bilmiyorum  henüz  1 ay kaldı  tasinmama ama avantaj ve dezVantajlari olduğunu  düşünüyorum.  Mesela merdiven korkutuyor  beni ama cocuk kapisi takilirsa sikinti ortadan kalkar. Temizlik noktasinda da düz  ayak evden farkli olarak merdiven cikacaksin sadece. Ancak avantaj olarak  da habire yukari cikmazlar. Simdi evim apt. Dairesi oglum kizim  eline alip odasina götürüyor  her yer batiyor  dubleks ve bahceli de o kadar sık inip cikmazlar diye düşünüyorum.  Bahcede oynarlar. Tam senin dedigin gibi bir ev yaptırdık  ufak tefek isleri kaldı bakalım. 172 m²
(456 puan) tarafından
Isınması nasıl olcak kuzum
(3,901 puan) tarafından
Onu yasayip göreceğiz  tavana ozel isi yalitim döşendi  koridora da petek koyduk ama illaki daha fazla gelir  fatura. Ya nasip
(456 puan) tarafından
Güle güle otur canım
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Tek kat en güzeli. Annemlerin evi dubleks. Bekarken iş yapmaktan nefrwt ettim o yüzden, in çık in çık. Kendi evim arakat valla çok rahat
0 oy
(7,768 puan) tarafından
dublex daha iyi üst kata kapı yaptırır kapınıda kitlersin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 94 göst.
0 oy
5 cevap 552 göst.
22 Aralık 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 341 göst.
15 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Annebebek34 (1,022 puan) tarafından soruldu