0 oy
554 göst.
Diğer kategorisinde (2,573 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ejsjskwllwwk jsjsksksks wjsjsjs

13 Cevaplar

0 oy
(17,801 puan) tarafından
Acile gidiliyo heralde canım
(2,573 puan) tarafından
Sağol canım
-Reklam-
0 oy
(223 puan) tarafından
Pokisi ara polis esliginde hastaneye got darp raporu al kim dobdu seni elleri kirilsin 
(2,573 puan) tarafından
Ben değil canım.Sagol
0 oy
tarafından
Hastaneye acile gidip darp edildiğini söylüyorsun. Hastane polisi gerekli evrakları düzenliyor
tarafından
İlk olayın olduğu yerdeki karakola gidip ifade verecek sonra evrak alıp en yakın devlet hastanesine yönlendirilecek orda darp raporu alıp hastane polisine onaylatacak. Sonra raporu alıp ifade verdiği karakola teslim edecek
tarafından
Direk hastaneye gittiğinde adli kaşesi vurulduğu gibi hallediliyor hastane polisi tarafından.
(2,573 puan) tarafından
Sağolun teşekkürler
0 oy
(15,823 puan) tarafından

Hiç bilmiyorum önce karakola mi gidilir yoksa hastanede hastane polisini gelir... 

Kendime deme nolur kime olsa üzülüyorum ama :'(

tarafından
Nabersin pamuğum
(15,823 puan) tarafından
Cokk iyim canim benim anamdayim zaman nasıl geçiyor hiç anlamıyorum sen napiyosun nasılsın ☺️
tarafından
Ohhh çok iyi çok sevindim insan annebabasının yanında yeniden doğmuş gibi oluyor gurbatlik varsa arada. Benim de ailem bize gelmişti bir hafta kaldılar dediğin gibi su gibi geçti zaman. Şimdi yine kaldık kızımla ve karnındaki susamla:)
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Ben bir kere gözümü morartmistim hastaneye gittiğimde kim yaptı nasıl oldu dediler bende bir yere çarptım dedim inanmadılar polis çağırdılar darp raporuc cikardi doktor ama normal şiddet olayında nasıl olur bilmiyorum canim
(2,573 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından
Canım polisi arayacak gelip seni alip hastaneye götürecekler orda muayene edip rapor verip  eminyete  götürecekler ifade alıp darp raporu verirler 
tarafından
Benim böyleydi 30 günlük uzaklaştırma verildi
(7,948 puan) tarafından
Ee sonra geri mi baristiniz
tarafından
Aileler araya girdi barıştık davayı. Kapatik
0 oy
tarafından
Semos kendim için deme sakın ama kocan yok neden istersinki☹️
(2,573 puan) tarafından
Anlatirim esmos
tarafından
Sen değil dimi
0 oy
(7,948 puan) tarafından
Ay ins sen gormemissindir şiddet 
tarafından
Eşi yok onun da kim için soruyor veya kaynanasimi
(7,948 puan) tarafından
Eşi nerdeki
tarafından
Eşi asker
(2,573 puan) tarafından
Yok canım ben değil.Sagol düşündüğün icin
0 oy
tarafından
Karakola gidiceksin seni en yakın devlet Hastanesi'ne yönlendirecek . Raporunuzu alıp hastane polisi ve vezneye onaylayıp karakola teslim edeceksiniz 
(2,573 puan) tarafından
Hallettik canım teşekkürler
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Hastanede doktor polis çağırır onların nezaretinde doktor darp olduğunu onaylar polisler de ifade alır bu şekilde gelişiyor olaylar 
(2,573 puan) tarafından
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Canım once polise gidiyorsun. Yada arıyorsun. Gelip aladabiliyorlar. Onlar hastahaneye götürüyor. Dr orada detaylı muane ediyor. Ve rapor veriliyor. En once aikayet etmelisin. 
(2,573 puan) tarafından
0 oy
(809 puan) tarafından
Öncelikle hastaneye gidiyorsun doktora darp edildiğini nerede darp olduğunu söylüyorsun. Doktor bir kağıda nerelere darp edildiğini gösteren bir kağıda işlem yapıyor. Oradan hastane polisine gidiyorsun . İfadeni alıyor yada karakola yönlendiriyor. Bir kaç kere eşimin işi gereği ekip otosunda gormustim bu tür olayları hatta darp edilen kadınlarla gitmiştim hasteneye beni eve götüreceklerken. 
(2,573 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Hastahaneye gitcn önce darp raporu almak icn 
(2,573 puan) tarafından
tarafından
Rica ederm

İlgili bir soru bulunamadı

380,201 soru

11,382,229 cevap