0 oy
147 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (121 puan) tarafından
Kızlar bi senedir evliyim yeni bebeğim oldu. Yemek yapmak zor değil ama ne yapmaya karar vermek benim için çok zor her gün kara kara düşünüyorum çok şükür evimizde hersey var ama emziriyorum gaz yapmaması lazım yapacağım yemek eşim yemek seçmez ama bu aralar çok et tavuk yedik ne yapacağımı şaşırdım eşim akşam gelecek halen ortada yemek yok yeni yeni bende ev olmayı öğreniyorum bebeğim izin verdikçe yapmaya çalışıyorum 

10 Cevaplar

0 oy
(121 puan) tarafından
Yemek fikirlerinizi bekliyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gaz yapar herşey hemde sen kimyon köy yemeklerden bn öyle atlatıp hep
0 oy
(6,946 puan) tarafından
İnternetten bakabilirsin canım. 
0 oy
tarafından
Evde sebzen varsa türlü yemeği ile pirinç pilavı yap canım yanınada cacık oh miss yiyin güzelce bol bol süt olsun 
0 oy
(155 puan) tarafından
Ben fırında patates kızartması yaptım

Dünden yayla çorbası ve pirinç pilavım var.
0 oy
tarafından
Ayni durumdayız . Ben yemek yapmadığım gün kayın anneme iniyorum ama nereye kadar.  Kızım bide kucağa alıştı koydummu uyanıyo anca çamaşır atıyorum yemek yapıyorum arada duşa girersem benden mutlusu yok 
0 oy
(17,658 puan) tarafından
Aynen yemek yapmak bi mesele bide ben 2 3 çeşit yaparm tek yemek yapmam yorucu ama öyle alıştılar çorba mutlaka yaparm yaz kış hertür yemek yaparım
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Bende senin gibiyim eylulde evleneli 1 sene olacak 40 gunlukte  bebeğim var 
0 oy
(15,033 puan) tarafından
Evde kabak ya da patlıcan varsa onların yemeklerini yap. Yanına da makarna. Bı de cacık bitti

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 113 göst.
28 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Tusemin Annesi (11,505 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 796 göst.

378,352 soru

11,324,945 cevap

34,776 kullanıcı

...