0 oy
128 göst.
Aile kategorisinde (196 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar.ben eşimle severek evlendim ama kötü aileye düştem kaynanamın yaşatmadığı kalmadı eşimde çok üzdü beni.hamileliğimde üzüntüden hep ağladım şimdi 3 hafta kaldı doğuma çok endişeliyim bebeğim nasıl olucak diye çok üzülüyorum.çok aşırı ağlatdılar beni bayram günleri bile ağladım stres korku hepsini yaşadım.bilginiz varmı bu konuda?

7 Cevaplar

0 oy
(732 puan) tarafından
Öncelikle Rabbim onları ıslah etsin canım. Etkileniyorlar bende aşırı stres, sinir vardı bebeğim de sinirli şuan 
(196 puan) tarafından
Nasıl sinirli canım çokmu ağlıyor?
Amin ama islah olmuyolar eşim düzeıdide çok şükür ama kaynanam kötülüğünü esirgemiyor herkezi üzüyor aslında ama beni daha çok üzdü
(732 puan) tarafından
Canım Rabbim onlara dert veriyordur ama anlamıyorlardır. Ağlama değil ama mesela birşey yapmamızı istemiyorya sinirleniyor kendini yere atıyor uğunuyor öyle ifade ediyor kendisini
(196 puan) tarafından
Canım ya.bende çok üzülüyorum bebeğim öyle sinirli ağlamaklı olucak diye.çünki aşırı ağladım
-Reklam-
0 oy
(771 puan) tarafından
Aynısını bende yaşadım aynı apartmanda oturmayı kabul ettiğin çok pişmanım şu an eşimin ailesiyle hiç anlasamam beni de çok sınır ettiler gebeligimde surekli bağırdım cagirdim ağladım şu an kızım da sinirli  
(196 puan) tarafından
Allah islah etsin bunlar ne diyeyim artık hayatımızı mahv etdiler
0 oy
(388 puan) tarafından
Hemde nasıl etkiliyor. Kızım sinir küpü. 10 aylık daha titriyor resmen sinir olunca. 
(196 puan) tarafından
Benimki daha fazlasl olur o zaman çünki o kadar aşırı yaşadımkj
(388 puan) tarafından
Rabbim yardım etsin insallah.
0 oy
tarafından
Kesinlikle etkilediğine inanıyorum. Çevremde inat, asabi olan çocuklara baktığımda çoğunun anne baba ilişkisi hamilelikte pek iyi değildi. Tanıdığımızın çocuğunda egzama vardı, tahliller yapıldı alerji vs birşey yoktu, ailelerde de yoktu egzama. doktoru ona problemli bir hamilelik geçirip geçirmediğini sordu. Çok şaşırmıştık hamileliğini öğrendiği dönemde eşiyle boşanma durumuna gelmişlerdi, sonra toparladılar.
(196 puan) tarafından
Herkes aynı şeyi söylüyor demekki öyıe olucak
0 oy
(17,886 puan) tarafından
Stres yansır bebeğe malesef canım
(196 puan) tarafından
Onun korkusuyla yaşıyorum
0 oy
(11 puan) tarafından
Aynı durumu yaşıyoruz bende de aynı korku var şimdi iyi çok şükür ama öncelerde aramız iyi değildi tartışmıyorduk ama ben hep içime atıp ağlıyordum stress yapıyordum 
(196 puan) tarafından
Allah yardım etsin bizlere
(11 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Evet bebek agresf olur
(196 puan) tarafından
Onun korkusuyla yaşıyorum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 206 göst.
20 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Askimizin&meyvesi (189 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 64 göst.
28 Nisan 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 442 göst.
0 oy
17 cevap 401 göst.
31 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Esma elif (116 puan) tarafından soruldu

381,382 soru

11,417,963 cevap

34,973 kullanıcı

...