0 oy
60 göst.
Aile kategorisinde (1,177 puan) tarafından

Merhaba arkadaşlar şuan ikiz gebeyim hayat şartları malum zar Zor geçiniyoruz, tabiki kısmetleri ile gelecek yavrularım ondan hiç bir şüphem yok, az önce bi arkadaşım ile görüştüm, ikiz annesi bana 2 aya bir 900 lira aldığını birde ayriyeten  elektrik faturası için yardım aldığını hatta 250 lira gelen faturasının sadece 70 lirasını ödediğini söyledi doğumdan sonra vakit kaybetmeden başvuru yap dedi, sizinde aranızda ikiz üçüz bebeği olup devletden yardım alanınız var mı? Vakit ayırıp yazan herkese şimdiden çok teşekkür ederim :)<3

1 cevap

0 oy
(4,426 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benim çocuklar çoğul gebelik değil 3 tame peşi peşine olmuş çocuğum var elektrik desteği alıyorum birde 3 ayda bir çocuklara şartlı sağlık yardımı yatıyor ama çoğul doğumlarda yaşayan çocuklar için devlet vakıflar aracılığıyla nakit desteği sağlıyor 
(4,426 puan) tarafından
Bulunduğun şehrin sosyal yardim ve dayanışma vakfına online olarak başvuru yapabilirsin canım ya da e devletten sosyal yardım başvurusu yazarak da form doldurabilirsin ama vakıf başvuruları daha çabuk sonuçlanıyor bilgin olsun
(1,177 puan) tarafından
İnşallah söylenildiği gibi elektriğin büyük bir kısmını karşılıyordur çok rahatlatır bizi tekrar teşekkür ederim canım:))
(4,426 puan) tarafından
Rica ederim cnaim karşılıyor evet hatta bebim tüm elektrik faturamı karşılıyor ") 3 4 aydır fatura ödemedik eşim her ay bana dua eder allah senden razı olsun nasılda akıl ettin yaptın diye 200 kusur tl yatıyor bizimki de genelde 175-185 arası geliyo tümünü karşılamış oluyor elektriğin
(1,177 puan) tarafından
Kul sıkışmadan Hızır yetişmezmiş Rabbim her zaman feraha çıkarsın inşallah evlatlarinada ailene Allah'ım sağlıklı hayırlı uzun ömürler versin vakit ayırıp cevap verdiğin için de Allah razı olsun canım
(4,426 puan) tarafından
Amin canım allah razı olsun
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 68 göst.
27 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 55 göst.
0 oy
3 cevap 120 göst.
0 oy