0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde (3,256 puan) tarafından
Kabus gibi her seferinde. Hiç bir şey yemiyor sürekli ağlıyor yerde kucakta omuzda oyuncaklarla da oynamiyor bana yapişiyor bu sefer o da onu mutlu etmiyor kucakta da ağlıyor son 3 gün birde uykuya direniyor hem uykusuzluktan hem acliktan ağlıyor bu kez. 7 ve 8nci dişleri geliyor ne tetagil ne karanfil zeytinyagi ne calpol fayda ediyor tek durdugu yer dişarisi. Bebeği böyle olan varmi arkadaşıma anlattım ilk cocugunun diş cikardigini hissetmezdi 2nci sadece geceleri belli ediyormuş. Niye bizim bu kadar zor artık birkaç ay diş cikmasin diye dua ediyorum. 2 gün sonra 10 aylık oluyor 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biz de aynı öyleyiz .Tam olarak anlattığın gibi .iki gündür mahvolduk.ne oyuncaklarıyla oynuyo , ne guluyo , ne uyuyo .

Sürekli ama surekli agliyodu.ust dış geliyo baktım şişmiş 

Asla uyumadı geceleri ,uyusa da 10 dk ya bı uyandı durdu ağlayarak .ya da 20 dk ya bir .

Bugün azcik rahatladık .Ama kabus gibiydi.
(3,256 puan) tarafından
herkes tetagil bize iyi geldi diyor bizimkine hiç bir şey fayda vermedi instagramda doğal ürünler Satan bi sayfadan bile doğal bi krem yaptirdim o da fayda etmedi
tarafından
Bize de hiç bir şey fayda etmedi kuzum .önceleri Tetagil kullandık ama şu an asla fayda etmiyo .calpol , dencol sprey, z.yagli karanfil bunları yaptım  ne ağrısı dindi ne uyudu.
-Reklam-
0 oy
tarafından
10 aylık olcak 3 gün sonra. 22 ekim doğumlu 

8. Disimiz çıktı diğer ikisi yolda ama bu 1 haftadır anam ağladı kafayı yicem artk
(3,256 puan) tarafından
Bende kafayi yedim bugün
tarafından
Aglicam oturup yani delirtiyor beni artık gogsumu öyle bir kanatiyorki
(3,256 puan) tarafından
Benimki se çekip duruyor ceke ceke ucu 1 metre oldu
tarafından
Güldüm ya sjsj
0 oy
(5,956 puan) tarafından
6.5 aylık oğlum son 3 gündür yemektende kesildi uyku sorunu zaten 3 günde toplam 6 saat uyudum o derece... Dişi çıkarmak çok zormuş ya çıksada rahatlasa diyorum sürekli kucağımda olmak istiyor garip bi şekilde 
(3,256 puan) tarafından
Keşke çabuk çıksa baya uzun sürüyor bide
(5,956 puan) tarafından
Aynen öyle mahvediyor
0 oy
tarafından

bnm ilkinde 8 aylik 2 disi vardi bu on aylik suan daha biri patladi huysuzlugu dogustan ben dise yormuyorum:D

0 oy
(7,332 puan) tarafından
İlk dört dişi çok zorlamıştı diğerlerini anlamadım bile. 
(3,256 puan) tarafından
Of maşaAllah keşke bizde öyle olsak bundan daha zor olabilir mi diyorum hep daha zor oluyor
(7,332 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum canım gerçekten bebekte yaşadığım en zor şey diş dönemiydi az kaldı sabırlı ol bu da geçecek inşallah.
(3,256 puan) tarafından
Evet diş olmadiginda pamuk gibi ama diş doneminde her seferinde çok zor teşekkür ederim inşaAllah çabuk geçer

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 109 göst.
27 Ocak 2021 Aile kategorisinde Mamaboy (614 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 105 göst.
9 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 178 göst.
29 Ocak 2021 Aile kategorisinde Leylasoydan (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 108 göst.