0 oy
625 göst.
Aile kategorisinde (183 puan) tarafından
Ben bugün eşimin ailesinimde oluşturduğu bı sebep yüzünden ciddi şekilde sol gözüme eşim tarafından kendimi kaybedecek gibi bı darbe yedim tokatmi yumrukmu anlamadım dahi sadece şiddetli şekilde bagirdigimi hatırlıyorum sanki gittim geri geldim gibi afalladim kendimden geçtim gözümde sadece şiddetli ağrı oldu burnumdan kan aktı aynaya baktım ki gözüm kan çanağı ve şuan mosmor ben defalarca düşündüm ama benim eşim olacak kişi bı polis memuru ben acile gidip darp raporunu alsam bende i belge kalsın diye kendisi mesleğinden olurmu ben ondan çok korkuyorum  

29 Cevaplar

+10 oy
tarafından
Hâlâ niye onun mesleğini ve onu dusunuyosun ki ?
tarafından
++ artılar sana.
(13,202 puan) tarafından
Bebeğim benim ❤️
-Reklam-
+2 oy
(17,834 puan) tarafından
Poliste bunu yapıyosa biz ne günlere kaldık ya
+1 oy
(6,231 puan) tarafından
Yapmasın böyleleri bu mesleği zaten birak olsun mesleğinden layığıyla yerine getiremedikten sonra okurken benim içim acıdı bunlar nasıl insan evladı ya
+1 oy
(1,392 puan) tarafından
Evde karısını koruyamayan erkek sözde milleti mi koruyor ay çok sinir oldum eşine sanada üzüldüm valla Allah yardımcın olsun git hastaneye al raporunu bu gidişle lazım olcak sana 
0 oy
tarafından
Neden onu düşünüyorsun canım 
tarafından
Sen al belgenin bosver onu ama gidecegin hastaneye dikkat et hastne polisi arkadaşı olmasin yoksa çok yardımcı olmazlar
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Gözün mosmor gittim geldim diyorsun adamın mesleğinden men edilmesindenmi korkuyorsun?????
0 oy
(707 puan) tarafından
Mahrum kalsın pislik böyle insan polis olarak kimi nasıl koruyacak evde eşine saygı duymayandan polis olsa ne olur 
0 oy
tarafından
Hemen öyle meslekten men olunmaz ama bence olsunda ne demek gittim geri geldim.Allah yardımcın olsun
0 oy
(850 puan) tarafından
Ne dediğinin farkında mısın? Hiç mi canının kıymeti yok senin? Sen kendine böyle davrandığın sürece bunu yaşarsın... 
0 oy
tarafından
Tokatta insanın gözü mosmor olmaz, burnundan kan gelmez. Darp raporunu alın, mesleğinin durumu önceliğiniz olmamalı. 
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Okumuş adam olamamış dedikleri cinsten sanırım işte böyleleri siz sustuğunuz için kendini hala adam sanıp ortada dolanıyor. Polis değil savcı olsa yine affetme sende bi insansın. Kendini düşün önce. 
0 oy
(7,974 puan) tarafından
Polis de bunu yapıyorsa yuh diyorum.
0 oy
(888 puan) tarafından
Böyleleri ihrac olsun sizede pess yani adam dövüyor mesleği düşünüyorsun 
0 oy
tarafından
Cnm onu dusunecegine kendini düşün. Polis çağır götürsünler seni darp raporu da verirler. Hayır mesleğinden olmaz. Uzaklaştırma talep edersen o süre için silahını alırlar. Süre bitince geri verirler
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Eli kırilsın serfsiz cok üzuldum cnm bnm ya 
0 oy
(809 puan) tarafından
Nanayi yedi. Hakkında direkt soruşturma açılır. Yanlış anlama ama böyle bir insan polis olmasın. Benim eşim de polis suçluyu bile vurmaz . Karakol da ne olaylar oluyor. Sen bu adamı düşüneceğine git acile darp raporunu alıp hastane polisine ifade ver. Oradan aile içi şiddet birimine git. Bak bakalım bir daha sana el kaldırır mı hatta ***** ***** gibi cümle kullanılır mı 
0 oy
tarafından
Bır de polıs memuru mu ohh ne guzel kaydır ayagını sursunler bır sınır ılcesıne orda tellerı yumruklasın, hemen darp raporu al sonra otur cımere tek tek yaz sıkayetcı ol eve gelırse kapıyı acma polıslere de soyle sıddet uyguladıgını yazıklar olsun
0 oy
(48,708 puan) tarafından
olsun onu vururken o dusunseydi
0 oy
(1,683 puan) tarafından
Elleri kırılsın bir de polis mi Allah onu kahretsin inş işinden olursa olsun pislik bir de kadına şiddette karşılar güya Al darp raporu ver savcılığa önce evindeki kadını korusun o sonra dışarı da üniformali gezsin pislik herif
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Sustukça kadin cinayetleri artıyor susma bırak o korksun mesleğinden olup olmicagindan Sen değil...

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 216 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 133 göst.
31 Ocak 2023 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 868 göst.
31 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde YAVUZ AMINE (638 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 561 göst.
20 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Zeynepzeynep (183 puan) tarafından soruldu

380,533 soru

11,393,504 cevap

34,904 kullanıcı

...