0 oy
397 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar eşim bebeğim ilk doğduğu zamanlar çok yardım ederdi hamileyken de öyle herşeyi beraber yapardık ev işi yemek falan bebeğim doğdu ilk zamanlar bu durum devam etti daha sonra bebeğim büyümeye başladı bana olan tavrı yardımı falan bitti neyse ben çok aldırmadım bu duruma daha çok hareketli değildi bebeğim çünkü kendim yapıyordum her işi ama şuan 11aylik hiç yerinde durmuyor bebeğim sürekli peşimde tuvalete bile gidemiyorum bazen altıma bile kaçırdığım oluyo o derece ben evde atıştırmalık biseyler istedim sen işteyken yemek yapmıyorum atıştırmalık biseyler al dedim bana demedigini bırakmadı neymiş herkes evinde yapiyomus hem çocuk bakiyolarmis hem her işi yapıyorlarmış cidden öyle mi bı ben mi yetişemiyorum herşeye evimi temizliyorum sürekli her gün yemeğimi yaparım eşim işten gelene kadar bebeğime bakarım ki bunları yaparken bile bebeğim tepemde olur uyur benimle uyur ben uyumazsam onunla uyumaz iyice bana alıştı ee ben nasil kurabiye poğaça falan yapicam bebeğimi veriyorum bak yapayım işlerim var diye bakmiyo peşime geliyo bana sesleniyo geliyo diyo durmuyo diye ben mi bibyerde yanlış yapıyorum beceremiyorum herşeyi sizler yapabiliyomusunuz bebeğinizle böyle işler sürekli 

29 Cevaplar

0 oy
(496 puan) tarafından
Ayy gerçekten bizde bugün bu sebepten tartıştık. İki bardak vardı tezgahta bı ton laf söyledi yetişemiyorum dediğimde de bı sen mi çocuk bakiyosun dedi bu kaçıncı beni kirişi konuşmuyorum şuan onunla 
-Reklam-
0 oy
(2,472 puan) tarafından
Cocuklu ev 4 4lük  olmuyo tabiki araştırmalık ben yapıyorum esim mesaiden gelince yiyor  ama hergun yapmaya gerek yokki bir tepsi kurabiye yapsan iki gün yersin kek pogacada oyle hani bir günde biymezki kalabalık değilsiniz 
0 oy
(4,097 puan) tarafından
Yapıyorm bazen eksik bazn tam bazen tek gnde bazn 3 gnde ama yetişriyorm bna engl olan bebeğim değil eşim çnkü vardiyalı çalşyo o gce vardyasna geçnce tüm işler aksıyo
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Millette 8 9 tane varmış yetişip bakıyormuş 8 9 tane yapanda bizim gibi ilgilenmiyor gelde anlat yani bütün erkekler öyle canım yanlarında çocuklar sessiz iyi ya gün boyu öyle sanıyorlar bizde hep oturuyoz zaten işimiz ne yani takma hepsi aynı çok şükür benim kızım biraz büyüdü de şimdi daha rahatım senin daha bebeğin çok küçükmüş 
0 oy
(386 puan) tarafından
Kurabiye poğaça falan yapmiyorum Valla. 

Haftada 2 gün ev temizlerim o kadar. Yemek de olursa olur olmazsa olmaz. Bebeğim 10 aylık. Şuan tamamen tek odak noktam o. 
0 oy
(6,438 puan) tarafından
Vallaha benim eşim bir bardak su vermez kızım 2,5 yaşında banyomuda temizliğimide aksatmam tüm işimi yaparım maşallah kimseyede ihtiyacım yok alt üst oturmama rağmen birde hamileyken perde çamaşır asar cam çerceve yıkardım doğumdan önce bile yaptım ama yardım edenim yoktu varda yaptırmadım değil yani
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Tabiki hayır erkek milleti nankör nerden anlicak bilicekler çocuk bakmayı beş dakika bakamazlar bıraksan lafada gelince üç çocuğa bakan nasıl bakiyorlar derler.

Valla benim önceliğim çocuk yardım eden kimsem yok yalnızim o yuzden yapabildim kadarını yaparım yoksa yetişebilmenin imkanı yook
0 oy
(661 puan) tarafından
İki çocuğum var biri 7 aylık diğeri 5 yaşında her işimi yapıyorum şükür 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 251 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 525253 (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 30 göst.
14 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 267 göst.