0 oy
206 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (50 puan) tarafından
Arkadaslar Gebelikte yoğun bulantı ve kilo kaybından hastaneye yatan oldu mu serum takılan ben 12+5 günlük gebeyim prilam dr bilr fayda etmiyor çok kilo kaybediyorum sürekli bulantı bunun için doktoruma desem beni yatırır mi hastanede 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Mutlaka doktora bildir canim
(50 puan) tarafından
Canim onlar da serum diyor
-Reklam-
0 oy
(679 puan) tarafından
Normal bı durum hastanede yatma bence yediğin herşey bebeği etkilediği gibi damardan giren herseyde etkiler göbek deliğine sirkeli bı pamuğu köy userini bantla sabaha kadar kalsın bu iyi gelebilir
(50 puan) tarafından
60 kg dan 50 düştüm çok güçsüz oldum artık
0 oy
(10,039 puan) tarafından
Serum takilani duydum canim doktoruna danis istersen ne kadarlikken basladi bulantilarin
(50 puan) tarafından
5 haftadan beri bu haldeyim
(10,039 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim benim ya
(50 puan) tarafından
Amin sağol canım
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Doktoruna soyle evet takiyorlar bizim komsu kizi vardi 3 ay nerdeyse serum yedi kilo kaybediyordu kusmaktan
(50 puan) tarafından
Soylucem yarın yatırsın gerekirse
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Bana vermişti bi sıkıntı olmadı canım vücudunun aç dirençsiz kalması daha kötü 
(50 puan) tarafından
Aynen çünkü çok sivi kaybettim ben
0 oy
(15 puan) tarafından
36 haftalığım 16 kilo verdim ve hala veriyorum zaten vücut sıvın yani keton düşmüşse hemen yatırırlar.. Sürekli hastanede geçti zamanım serum veriyoelar su dahi içemiyorum yemeyi bırak. Bayram öncesi TPn yani mama verdiler bebeğim kilo alamıyor gelişim geriliği olmuş bende zayıflıyorum devamlı. İnşallah siz tez vakitte toparlarsın ız. 
(50 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun aynen bende o durumdayım Bi bardak suya hasret kaldım
(15 puan) tarafından
Çok sağ olun Allah razı olsun. Sizede geçmiş olsun. Sizde mi yiyip içemiyorsun uz? Kaç haftalıksınıZ?
0 oy
tarafından
Bu kadar kovid vakası varken gitme bence hastaneye. Su içebilmen önemli. Su içebiliyorsan sorun yok. Kilo kaybetmen problem değil 
0 oy
tarafından
Ben ben 72ıke hamıle kaldım 72yle dogum yaptım bır hafta sonra 63 kıloydum, ılk 5 ay serumdan baska vucuduma yıyecek gırmezdı habıre cacık ıcerdım, tuvalette uyurdum kusmaktan gastrıt hastası oldum 2 sene kldh dogum yapalı hala da gecmedı, hastanede yatırmazlar serum ve ek vıtamın verıp yolluyorlar kı zaten hastanede yat deseler yatma vaka sayısı cok arttı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 53 göst.
19 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kbrarslan (1,018 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 105 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Periiii89 (857 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 167 göst.
18 Nisan 2024 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 128 göst.
16 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elvan00 (134 puan) tarafından soruldu

379,919 soru

11,373,045 cevap

34,855 kullanıcı

...