0 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde (287 puan) tarafından
Canım iş yapmak şstemiyo yani şöleki mutsuzken esimle kavgalıyken içimde bi huzursuzluk varken vs elımı etegımı cekıyorum evden ya bişeyi yerden kaldırmak istemıyorum e halıyle cpcuklu ev basını alıp gıdıyo mutluysam herseyı dörtdörtlük yapmaya calısırım ama bı kavga bı huzursuzluk olsun tamam evi dalıyorum imreniyorum ya su mutsuzken ıyı degılken evını temızlıgını dört dörtlük yapanlara bendemı sıkıntı var dicemde bende sıkıntı var buna emınım sizde öelmisiniz merak ettım

8 Cevaplar

+1 oy
(833 puan) tarafından
İçinden çıkamayacagım Bi sıkıntım olunca evet ama şöyle bir gercek var ev dagıldıkca ben ben dagıldıkca cocuklarım dagılıyor. Ev dagınıkken kafamı asla toparlayamam o yuzden fazla takılma sıkıntılarına ya Allah de işini yap herkes seve seve yapmıyorki. Bak 33 haftalıgım 4 kapıyı bir saatte sildim sıkıla sıkıla
(287 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun bacım haklısın ev dagınıkken gervkten pskolojıkmen ınsan dahada coküyo
-Reklam-
0 oy
(7,838 puan) tarafından

Ben genel olark totomu kaldiramiyom iş yapmayı hiç sevmiom zoraki herşey:)

(287 puan) tarafından
Ahaha yok kız mutlu olayım kafam rahat olsun herseyı seve seve gazlasıyla yaparım
0 oy
(17,886 puan) tarafından
Dünya kocamın etrafında değil çocuklarımın etrafında dönüyo benim için o yüzden kavgada etsek işimi aksatmam yemeklerimi yapmam gerek çocuklarım var evimi temiz tutmalıyım çocuklarm var bu iş bu kadar :) 
(287 puan) tarafından
Yok bacım ne yanlış anlıcam herkezin kendine göre bi düzeni düşüncesi var valla bende öle olaydım ya ama yok öle degilim olamıyomda
(17,886 puan) tarafından
Önceliğin her zaman çocuklar olsun koyverme kendini sen güçlü olursan onlarda güçlü olur sen çabuk dağılırsan onlarda etkilenir inşallah düzelirsin
tarafından
Yaaan esinle eskiye döneceğini bil oncelikle hayat dunya onun icinde dönmüyor bunu bil onsuzda mutlusun görevlerin var vs vs canin ne istiyosa onu o kadar yap bende esimle aram bozukken hali yikamam ama çamaşır asarim baklava acmam ama makarna yaparim düğüne gitmem ama pazara giderim yani bu sekilde dev ediyo bizdede canimm inşallah anlata bildimm
(287 puan) tarafından
Saoalsın bacım Allah razı olsun duaalrınızı eksık etmezsenız sevınırım ❤️
tarafından
Allah sendende razi olsun canim benim
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Temizlik yapmama hiç bişey engel olamaz ben her halükarda yaparım hatta sinirliyken daha iyi oluyor 
(287 puan) tarafından
Hah vallahı ımrenıyorum sizin gibilere ya
(2,387 puan) tarafından
Sende dene yapmayı kafan dağılır işte
0 oy
tarafından
Ben eşimle kavga edince ona söve söve lavaboları ciflerim çömerim yerleri silerim terapi gibi gelir bana
(287 puan) tarafından
Nasıl becererıyonuz bacım banada anlatın hele bi ya
0 oy
(854 puan) tarafından
ben sinirlenince elimde ne var ne yok temizlige veriyorum sitresimi atmak icin baska turlu atamiyorum sitresimi normalde de yapiyorum zaten ama sinirliyken daha cok yapiyorum
(287 puan) tarafından
Masallah valla imrenıyorum bnde keşke öyle olsam
0 oy
tarafından
Yok oyle deyilim yaaa ilk bi sarsilirim sonra şükür elhamdülillah rabimme sirkelenir kendime gelir hatta dip kose ne varsa kaldırır temizlerim hayır kalsın bilsem ben deyil bi başkası yapicak yok oda yok
(287 puan) tarafından
Öle valla salıyorum sonra bi dönüp bakıyom Allahım ev bırbırıne gırmıs e iş basa düşüyo tekrar dönüp ben yapıyom benıde bu zorluyı işte
tarafından
Asena nin yazdığın altina yorum yaptim onu oku bizdede oluyo ama ölçüsü var sanirsamm
(287 puan) tarafından
Okudum abla ne deyım haklısınız bakalım kendımı düzeltmeye calışcam
tarafından
Yani bende de oluyo biraksalar oturduğum yerden bir ay kalmam bazen o derece oluyo ama oyle bi lüksüm yokkk artikk
0 oy
tarafından

Bende öyle oldum geçenlerde ama buraya o postu attıktan sonra kalktım bi silkelendim evi baştan aşağı temizledim dip köşe sonrada biraz olsun rahatladım her ne kadar sıkıntılarım olsada kendimi salınca daha da kötü oluyorum eşimle ilgili bi sorunum yok annemlerle kardeşlerimle ilgili sorunlarım var ve görüşmüyorum diye kendimi çok kötü yalnız hissediyorum o yüzden depresyona girdim şimdide sadece kendimi salmışım makyaj yapasım güzel giyinesim yok bide en sevdiğim şeylerden bile zevk alamıyorum tat alamıyorum kızımla eşimle mutluyum ama bi yanım hep eksik sürekli uyumak yemek yemek tatlı yemek abur cubur yemek istiyorum kabızlık sorunumda oluştu 8 kiloda almışım vaayyy bennn ölemmm yaa şimdi böyle anlatınca daha iyi anladım ben bitik durumdayım kendime gelmem lazım 

(287 puan) tarafından
Acaba sen benmisin :D aglanacak halımıze glüyoz ya benım hem eşle hem eş ailesiule hem kendi ailemle bi takım sıkıntılarım var ve asamıyorum
tarafından
Sende bensin o zaman :D
Seninki daha vahimmişş bee ama bu durumu en kısa sürede aşmamız lazım nasıl yapacaz acaba
(287 puan) tarafından
Bana pskolog pskiyatr bıle fayda etmedi gerisini sen düşün ahahah
tarafından
Hadi yaa gittin miii
Ya bide şey diyolar dolunayın etkisi filan diyorlar ondan da olabilir belki çünkü bugün instgrmda bi arkadaş hikayesinde soru sormuş hiçbişey yapasım gelmiyo falan filan neden böyleyim sizde böylemisiniz diye sormuş gelen cevaplar hep aynı çoğusu diyo dolunayın etkisi işte temmuz ayı herkesi böyle yapmış falan filan
(287 puan) tarafından
Giitim tabide nebilim ilac tedavısı benı sarstı bırakmak zorunda kaldım.
Valla ozaman bu dolunay etkısı benden hic gitmiyo yaklasık 1 yuldır böyleyim ben
Jiç inanmıyom oyuzden o tarz soylemlere bacım ya

İlgili bir soru bulunamadı

381,430 soru

11,419,508 cevap

34,975 kullanıcı

...