0 oy
282 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Biraz özel olacak ama kusura bakmayın. 

Sezeryandan ne kadar sonra ilk ilişkiye girdiniz. Ben çok tedirginim , eşimde çok istekli ne yapacağımı bilmiyorum. Zaten tüp bebekti, tedaviydi,doğumdu  derken adam bir yıldır bekliyor . Korkmuyorum desem yalan olur.

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

Korkunun ecele bır caresı yoktur ama :D 2 ay sonra oldu bızım valla bende korkuyordum da napalım başa gelen cekılır 

-Reklam-
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Ne zaman temizlenirsen o zmn olur eger cok dikis falan yoksa 
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Canım ben doğumdan sonra dikislerim açıldı tkrr dikiş attılar ikinci doğumda ve adetim bitmişti abdest almıştı yani 10 gün burda 15 gün eğitim araştırma hastanesinde tedavi sonrası 25 gün sonra diskliydim eşimle yan yana geldik ama tabi nekdar olursa eşim dayanamadı daha fazla öncesinde vardı çünkü sıkıntım olmadı 
0 oy
(44 puan) tarafından
Ben gibi seri üretim yapma da :) dikkatli ol ben doğumdan 30 gün sonra birlikte oldum 50. Günde hamile olduğumu öğrenmistim 7 yıl önce 
(2,387 puan) tarafından
Elvan korunmamış mıydınız
(44 puan) tarafından
Geri çekme ile olmuştu ama yiyecek ekmeği varmış dünyada şuan 3.ye hamileyim o da ertesi gün hapı ile oldu elhamdülillah Allah cocuklarima sağlık versin benim tam bir seri üretim ya 2015 Ocak kızım 2015 kasim oğlum
(266 puan) tarafından
3 kac haftalık
(44 puan) tarafından
O da 24+2 haftalık şuan bir prenses daha gelecek :)
(44 puan) tarafından
O seri üretime dahil olmadı
0 oy
(147 puan) tarafından
50. gündeydi hemen hemen valla  doğum  gitmeden 2 gün gitmeden bırakmıştı zaten birlikte olmayı eşim bana sürekli soruyodu bitmedimi bitmedimi ben kaçıyodum resmen bebeğimde huzutsuzdu gende bi gece uyutum hadi üstünü örtte srni özledim dedi kaçamadım ama insan bi tuhaf oluyo cidden
(266 puan) tarafından
Erkeklerin meşur lafi Seni özledim :D hep yalan o isi özlüyorlar
(147 puan) tarafından
:D öyle ölye valla
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Tedirgin olma gerdek gecesini tekrarlayacaksın dgagag
tarafından
Ay Allah korusun deme öyle  benim çok zordu
(2,726 puan) tarafından
Ya Allah aşkına doğum yapmışsın sezeryan olmuşsun ikiye bölünmüş üstesinden gelmişsin hala gerdek acısından korkuyorsun gerçekten biraz cesaretli ol iş beyinde biter
0 oy
(881 puan) tarafından
Hatırlıyorum da 40im çıktıktan sonra mi 50 gün sonra falan olması lazım tabi biraz sakin naziklik gerekiyor bianda canını yakacak anı hareketlerden kaçın benim canım çok tatlı mesela hiç bi acıya gelemem:)
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Bende sezeryan oldum ama kızım 3 aylık geçti ilk şeyimiz öyle oldu. Çünkü biz boşanma aşamasında yedik o zamanlar. Ama ilk baya zor olmuştu 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 131 göst.
12 Eylül 2021 Diğer kategorisinde NUR2340 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 89 göst.
0 oy
9 cevap 370 göst.
0 oy
5 cevap 399 göst.
3 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fadimedurgut (29 puan) tarafından soruldu

379,932 soru

11,373,483 cevap

34,855 kullanıcı

...