0 oy
186 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ben karın ağrısından yatamıyorum siz niye uyanıksınız bakalım ?

7 Cevaplar

0 oy
(2,726 puan) tarafından
Son dokunuşları yapıyorum buraya girerek bebeğim yanı başımızda parmağını emiyor 
tarafından
Yhaaa yerim ben onuu nasılda tatlıdır şimdi o ☺️
(2,726 puan) tarafından
Tatlı ama çok fazla parmağını emiyor zararlı diye biliyorum emzik asla tutmaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimde karnım çok ağrıyor o yüzden yatamiyorum
tarafından
Senin niye ağrıyo ?
Ben tıka basa yemekten afedersin kabız oldum Abur cubur da çok tüketiyorum stresten yemeğe verdim kendimi kiloda aldım şimdide kabızlıkla karın ağrısıyla cebelleşiyorum
tarafından
Adetim 2 gün önce biti ama hala  adet sancısı gibi ağrı var spiraldan dolayı  zeytinyağı yada kaysi yesenen canım   kabızlığı çok iyi
tarafından
Hm olabilir canım geçmiş olsun
Zeytinyağı yok şuan kuzum yaa diğerleri aklına ne gelirse yaptım fayda etmedi 3 kupa kayısı çayı içtim düşün artık canım
0 oy
(442 puan) tarafından
Ders çalışacaktm uyumuş kalmışım bu saatte de çalışsam mi kararsiz kaldım 
tarafından
Uykun yoksa çalış bence bi kahvenide yap iç kendine gelirsin daha iyi çalışırsın canım Allah zihin açıklığı versin inşallah
(442 puan) tarafından
Sağol canım amin inşaallah
0 oy
(15,212 puan) tarafından
Bizim oğlan çığlık çığlığa uyandı yine. Bazen böyle yapıyor. Çocuk kendinde değil gözleri açık ama özü uyuyor. Sanırım gece terörü denilen olay bu. Avazı çıktığı kadar ağlıyor. Şimdi onu arastiriyordum ben de. Sana da geçmiş olsun. Şekerli sıcak su iyi gelir karın agrisina
tarafından
Kabus görüyordur canım Maalesef ki bazen gün içinde yaşadıkları olaylar gece kabusları oluyo Yada korkulu şeyler görüyorlar ağlıyolar benim kızımda bazen huzursuz uyanıyo hatta ağlamaklı uyanıyo sakinleştirmeye çalışıyoruz ama daha beter ağlıyo öyle kendi haline bırakmak gerekiyo bence canım
Benim karın ağrısı afedersin kabızlıktan dolayı canım ne yaptıysam fayda etmedi 3 kupa kayısı çayı içtim 2 soda içtim kahve içtim spor yaptım 2 litre su içtim ama yok hiçbi faydası yok hep çok yemekten oluyo bide sağlıksız şeyler yiyorum 2 aydır kiloda aldım
(15,212 puan) tarafından
Ah ya Allah'ım şifa versin inşallah. Tez zamanda iyileşirsin inşallah. Rüya mi gördün diyoeum ama 2 yaşındaki çocuk daha rüyayı ne bilsin yok diyo. Kendine geldi mi uyuyo zaten hemen . Bı türlü kendine gelemiyo.
0 oy
(881 puan) tarafından
Kızımda bi huzursuzluk var onu sakinleştirmeye uğraştım şimdi bir Ayet-el kürsi açtık dinliyoruz şuan sakinleşti sabaha kadar uyumam heralde 
tarafından
Uyu kuzum korkma ağlarsa uyanırsın yine.
Ahh kuzum nazar filan mı değdi Allah korusun yaa normalde uykuda oluyomuydu hiç böyle
(881 puan) tarafından
Öyle korkuttu ki beni uykum kaçtı:( Nazar diye düşünüyorum canım renkli gözlü sarışın benim kız dışarda bakan bir daha bakar bugün de bi teyze torununa kızıyordu bak annesine hiç eziyet ediyor mu hiç ağlıyor mu die belki onun nazari değdi hiç bilmiyorum o yüzden dua açtım dua okunurken sakinleşiyor şükür
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Eşimi yolcu ettin annemde oturup ağlıyorum bacım 
tarafından
Nereye yolcu ettin ? Neden ağlıyorsun Canım?
Ağlama yaa♥️
(1,601 puan) tarafından
Hollanda ya gitti eşim elimde değil çok kötüyüm
0 oy
(97 puan) tarafından
Hamileyim kasığım ağrıyor uyku tutmuyor napim valla uyku asla tutmuyor:)
tarafından
Ahh kuzum Allah kolaylık versin inşallah çokmu ağrıyo uzunmu sürüyor bu kasık ağrıları canım sende
(97 puan) tarafından
Valla yoktu ama bir kaç gündür sürekli ağrıyor yeni başladı bende

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 117 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Eda... (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 66 göst.
26 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 739 göst.
18 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu