0 oy
168 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Kızlarrr iyi geceler 1.sorum

Kordon baglattiktan sonra yine hamile kalabilirsin diyorlar doğrumu?

2.sorum benim bekarken adetim çok sancılı oluyordu bir kadın doğum doktoru doğum yaptıktan sonra azalır demisti

Ama benimki sezeryan oldu yine böyle ağrılimi olacak?
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

3 Cevaplar

0 oy
(881 puan) tarafından
Tüpleri bağlatmak sanirim anladigim tupler kapandikdan sonra ameliyat ile acilirsa hamile kalinabilir :) Benimde sezeryandi doğumdan sonra ağzım yok denilecek kadar azaldı sadece ayaklarından soğuk alırsan agrın olur soğuk su mesela betona basma gibi onlara dikkat edersen hem dikişlerin ağrımaz hem adet gününde karnin belin ağrımaz canım 
tarafından
Burda bir iki kişiden duydum canım hamile kalan oldu diye onda ameliyat hatası olabilir bence yoksa mümkün olmaz diye düşünüyorum adet sancım hep hastanede son buldu canım iğneler serumlar kusmalar falan inşallah azalır çok sağol cevapladiğin için
(881 puan) tarafından
Yengem var en basit örnek 2 sene oldu baglatali bi sıkıntı olmadı ama inşallah olmaz da :) Rica ederim kuzum doğum sonrası inşallah tamamen kesilir hamilesin galiba :)
tarafından
İnşallah olmaz Rabbım isteyenlere versin evet canım hamileyim 7.5 aylık ilk oğlumda bu ayın 8 inde 1 yaşına girdi bunları buyuteyimde hayırlısıyla daha düşünmüyor um
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bnimkide öyle agriliydi şimdi doğumdan sonra  hiç sancı yok ama tüpleri bağlatmak günah  dye biliyom
tarafından
Evet günah sedosum. Doğru biliyorsun❤️
tarafından
Tskrle askm❤️❤️
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Sezeryanım oyle agır gectımı dönemsel sanccılarımın herhal 10nsenelik toplanmasını bir anda yasadım.ve normalde olan sancı artık olmamaya basladı

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 308 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 483 göst.
16 Eylül 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 180 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kaavi (2,171 puan) tarafından soruldu
+2 oy
12 cevap 1,008 göst.