0 oy
23 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (660 puan) tarafından
Arkadaslar uzun zamandır dislerimda sorun vardı  doktora gittim 3 kanal 8 tanede dolgu yapılmalı dedi .3 farklı doktor aynı seyi söyledi özele gittim devlette randevu bile alinmiyo malum 9 binden 6 bine indirim yaptı neyse şimdi ben bu dişlerimi yaptirinca artık eski dis olmicak çoğu bozulacak yani geri dönüşü yok çürüklerim olduğunun farkındayım ağrılarım sızım çok vardı  yaptirmaktan yanayım yinede sizden fikir almak istiyorum ilerde pişman olurmuyum yada yaptirmasam daha mı çok pişman olurum şimdiden hepsine çok teşekkür ederim 

1 cevap

0 oy
tarafından
Yaptirmazsan acı çekersin bacım. Şimdi post açtım hamileyim bende dişimin dış kısmı resmen kırıldı napicam bilmiyorum parça parça geliyo. Kanal tedavisi ve dolgu olacak dış bendede çok. 
(660 puan) tarafından
Doğru valla kaç senedir dis ağrılarım var erteledim hep Rabbım yardımcın olsun cnm ama ben emizirirkende gitmiştim 1 tane kanal tedavisi yapılmıştı Bi doktora git derim
tarafından
Yarın gideceğim inşallah film cekmeden bişey yapmam vs demez çoğu öyle diyor birçok yerde bir aydan önce randevu yok zor buldum zaten oda yapmazsa isim yaş. Çünkü bir ay bekleyemem parça parça geliyo en son çare cekim kalır bu kadar kırılırsa. Ve arkasındaki dışı yeni çektirdim sayılır dissiz kalacağım yani bu gidişle
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 53 göst.
22 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Myangell (562 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 147 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,702 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 79 göst.
0 oy
1 cevap 29 göst.
18 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (272 puan) tarafından soruldu

379,227 soru

11,351,803 cevap

34,822 kullanıcı

...