0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde (60 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar geçenlerde bir yerde duydum şimdi insanlar sevmediği kişilerin WhatsApp durumlarına bakmıyorlarmis yani tepki olarak hiç aklıma gelmemişti benimde bir yakınım var ondan sonra dikkat ettim hiç bakmıyor değişik geldi iki üçtür bakmıyor ama WhatsApp a giriyor eminim yani sizde böyle şeyler yapan var mı yakın çevrenizde 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

11 Cevaplar

0 oy
(6,669 puan) tarafından
Buna takilmam da durumunu guzleyene takılırım
(60 puan) tarafından
Bende takıldığımdan değil de canım bazı duruma bakıyo bazılarına bakmıyor özellikle yazı olunca felan bakmıyor
-Reklam-
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Whatsap durumlarına bnde baktım kimsenin
0 oy
(2,962 puan) tarafından
Bende bakmam. Sevmediklerim zaten sona al kisminda görmüyorum bile. Sevdiklerime de bakmiyorum. Internetim az gorunce illaki muhabbet ediyorlar. Tutmasinlar diye bakmiyorum.
0 oy
(13,838 puan) tarafından
Ben hiçkimsenin durumuna bakmam. Evet bilerek bakmiyorum. Sebebi duruma bakinca bişeyler yazmazsam ayip oluyor gibi hissediyorum o yüzden kimseninkine girip bakmiyorum. Sevip sevmemekle alakali değil yani. 
0 oy
(1,455 puan) tarafından

Ben kimsenin durumuna bakmıyorum kimseylede sorunum yok :)

0 oy
(4,938 puan) tarafından
Bende kimseye bakmıyorum 
0 oy
(5,307 puan) tarafından
Benim instangramda hikayeme bakmayan var önceden bakıyordu şimdi bakmıyor anlamadım ama umursamıyorum 
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Vallahi kim bakmış kim bakmamış kontrol bile etmem gerekli değil 
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Çokta umrunda olmasın ya
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Ben hiç bakmıyorum kimseninkine. Oda öyle olabilir 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Hiç kimsenin durumuna bakmıyorum  ya valla aklıma gelmiyor durum bakmak Arada sırada 

İlgili sorular

0 oy
51 cevap 2,794 göst.
20 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde yunleyayca (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 708 göst.
23 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 1,085 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,257 soru

11,352,268 cevap