0 oy
133 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,040 puan) tarafından
12 aylık olacak.az kaldı meme yüzünden yemek yemiyor ona güveniyor bir de çok ısırıyor her seferinde az huysuzlansin hemen ısırıyor ondan da bıktım. Büyük bebe de o emdikçe kıskanıyor ben de emicem diyor. Tüm zorluğum meme ile alakalı bayağı beni tüketti bu olay acaba bıraktırsam mi kararsizim

6 Cevaplar

0 oy
(1,726 puan) tarafından
Biraz daha sabret en azından altı ay daha emzir anne sütü bebeğe çok faydalı biliyorsundur
(4,040 puan) tarafından
Ben de öyle planlıyordum ama iyice zorlaştı benim icin
-Reklam-
0 oy
(749 puan) tarafından
Sakın o hatayı yapma canm kendi yavas yavas uzaklassin alistirarak yap cunku ani bir kesim ve yasindan once cocugunnbutun dunyasini alt uat ediyor ayni sekilde annenin
(4,040 puan) tarafından
Bir iki ay içinde azaltarak yapmayı düşünüyorum bir yandan da kiyamiyorum
0 oy
(736 puan) tarafından
En azından 1 buçuk yaşına kadr emzirsen daha iyi olur.  Ünlü daha küçük. Anne sütü çok faydalı.
(4,040 puan) tarafından
Benim de planım bucuga kadardi
0 oy
(875 puan) tarafından
Ya valla benim de aklımdan geçen o benimki 15 aylık önceden yiyordu hasta oldu iyileşti şimdi ağzına hiçbir şey sürmüyor yemiyor sadece anne sütü kesmek istiyorum ama kıyamıyorum da erken diye bende çok aradayım ya
(4,040 puan) tarafından
Bilemedim ya
0 oy
(7,208 puan) tarafından
O dönemde ısırma hepsinde oluyor bu sebepten sütten kesme olmaz ki . Bana da sütten kes yemesi düzelir dediler iki yaşını doldurdu bir kilo verdi kızım uzun süre hiç bir şey yemedi . 
(4,040 puan) tarafından
Ama her seferinde ısırıyor muhakkak yani. İşte bırakırsa ters tepebilir bir yandan onu düşünüyorum
0 oy
(782 puan) tarafından
Doktoruna danış sütün az sa diger besinlerle normal kg daysa vs konus ve kendi psikolojinide anlat saglikli bir karar verirsin hakkınizda hayirlisi..
(4,040 puan) tarafından
Amin sağol canım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 107 göst.
0 oy
4 cevap 96 göst.
6 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Prensesp (7,455 puan) tarafından soruldu
0 oy