0 oy
123 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (10,039 puan) tarafından

Ya kizlar 2.hamileligim 54.5 ile hamile kaldim suan 55 kiloyum 10 haftalik hamileyim. Kilo almadim ama asiri genisledim ya kalcalarim karnim falan asiri bol gelen pantolonum sikiyor suan. Ilkinde 15.haftadan sonra sikmaya baslamisti karin bolgesinden esim bile dediki kalinlastin he sen :D neden oyle olduki ya

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ödem tutmuşsundur canım. Suyu arttır tuzu ve karbonhidratı kes. Bi dene bakalım öyle
(10,039 puan) tarafından
Aslinda dogru duzgun birseyde yemiyorum canim midem almiyor. Evde karbinhidrat yok denecek kadar az. Esim diyette o yuzden yagli seyler pismiyor suku yemek corba genelde ekmek yemiyoruz. Firinim yok zaten hamurisi falan yapmam
tarafından
O zaman tuz ve su ikilisine yoğunlaş canım. Sıcak yerde yaşıyorsan o da ödem yapıyor
(10,039 puan) tarafından
Tamam canim cok saol
-Reklam-
0 oy
(1,437 puan) tarafından

Benimde neredeyse göbeğim Yom denecek kadar azdı fakat kalçalarim genişlemişti simdi doğum yaptım karnın dümdüz kalcalarim daha eski halini almadı o kadar kotu durmuyor ama ben memnun değilim sürekli bacak egzersizi yapıyorum beşiği bile bacaklarımla salliyorum:D

(10,039 puan) tarafından
Haha kiz en sevmedigim seyde kalca ya :D cinsiyeti ne kizmi erkekmi
(1,437 puan) tarafından
Kız canim:)
(10,039 puan) tarafından
Ya banada nedense bu farkli diye kiz geliyor ilki erkekti bakalim hayirlisi:)
0 oy
tarafından
Erkek çocukta öyle olur der eskı kadınlar ama bakalım hayrlsı 
(10,039 puan) tarafından
Ilkide erkekti boyle olmadim canim ya bunda daha farkli ilerliyor bakalim hayirlisi :)
tarafından
Hayrlsı canım eskıden bebegın cinsiyetini kadının vücuduna bakarak tespit ederlermiş o aklıma geldi ☺️☺️☺️
(10,039 puan) tarafından
Kizda kalcalar genisler derler ama canim genelde oyle biliyorum. Oglumdada top gibi karnim vardi arkadan hamile oldugum bile degildi yanlara hic gitmemistim one arkaya gitmistim :)
tarafından
Ahahaha
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Ya ödem tuttun yada yağ oranın yükseldi için kalinlastin bence yolun basindasin takma bunları bunlar güzel kilolar çünkü 
(10,039 puan) tarafından
Yok canim kiloyu takmiyorum ya ilkinde 19 kilo aldim oglum 6 aylikti 25 kilo verdim. Cabuk veriyorum yani :) ama genislemeyi merakettim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 170 göst.
26 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...