0 oy
173 göst.
Diğer kategorisinde (2,423 puan) tarafından

Ne zormuş annelik :ermm: kreşe yolluyorum kresin güvenliği neden eminim arkadaşım çalışıyor yani sıkıntı yok.  Şimdi yollama nedenim çok hırçınlaşmistj kardeşten sonra bide her ne kadar istemesem de ufak hasta oldu işte beslenmesi temizliği vs kızımla ilgilenmediğim anlarda hemen eline telefonu aliyo ses etmedim ama baya abarttı evde parkur yapıp oyun kuruyoruz ama tanı eskisi gibide hep onla değilim. Oda buna alıştığı için yalnız oynamiyo hem paylaşmaya hem arkasa vs alissn diye yolluyorz 9 da gidiyo 4 te alıyorm. Giderken agliyo henüz 2 hafta oldu soruyorum neden ağladığını kendini ifade edebilen Bi çocuk. Orda üzülüyor musunn diyorum hayır seni özlüyorum sende gir diyo.  Yani sorun benden ayrılmak ama Bi şekilde öğrenmesi lazım tabi. Yaşı 4 bu arada. Alışır diyorm Bi yandan Bi yandan aklım hep onunla girerken üzgün girdiği için. Ama hırçınlık ve ağlama da gerileme var şimdilik. Gönderen anneler var ki artık eksileri neler oldu napicagjmi sasrdm

4 Cevaplar

0 oy
(3,388 puan) tarafından
Benim kızda kardeşini çok hırpalıo göndriyim dedm devlet kreşi yarm gün 450 dedi kaldı
-Reklam-
0 oy
(5,837 puan) tarafından
Bence zamanla alışacaktır ortama arkadaşlarını sor isimlerini öğren ne kadar güzel arkadaşlar edindiği konusunda onu cesaretlendir giderken aaa şu şu arkadaşların seni özlemiştir al şu oyuncağınıda onlara göster falan diyip bi oyuncak ver eline bence kreş çok mantıklı çocuklar için hem yaşıtlarıyla oynuyor hemde gelişim konusunda ilerliyor 
(2,423 puan) tarafından
Deni cem canım  çok teşekkür ederim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
2 hafta alışması için çok kısa bir süre. 21 gün sonunda daha rahat gidiyo olacaktır. Benimki 1 ay gitti şimdi ara verdik şehir dışındayız diye acayip fark ve olumlu gelişme oldu. Tabi göremediği için bizi zaman zaman hırçınlaştı oda normal 
(2,423 puan) tarafından
Çok sağol kuzum. Sen sihirli eller olan selin misin ??
(25,224 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
(675 puan) tarafından
Ben de 4 yaş öğretmeniyim devlet okulunda. Küçük de değilmiş zamanla alışacak annesi. Sonra da arkadaşlarına alışacak tatil olunca beni okula gönder diye ağlayacak. Evde telefon tablet vermedikçe okula daha çabuk alıştılar. Bir öğrenci vardı annesi evde telefon veriyordu mesela o yüzden okula gelmek istemiyordu anneyle konuştuk evdeki her şeyi kaldırdı koşa koşa okula geliyordu 
(2,423 puan) tarafından
Evet mantıklıyymis teşekkür ederim. Peli girerken ağlaması normal dimi
(675 puan) tarafından
Evet evet 4 yaş için çok normal ilk defa evden ve sizden ayrılıyor. Eve geldiğinde okulu ile ilgili sohbet ederseniz veya onun duyacağı şekilde ama çaktırmadan babasıyla okula gitmesinden duyduğunuz mutluluğu konuşabilirsiniz. mesela boyama yapıp veya ufak bir çiçek alıp öğretmenine hediye ederseniz ya da evde kurabiye yapıp tüm arkadaşlarına götürmesini sağlarsınız da kolay alışabilir :)
(2,423 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim bunlar hiç aklıma gelmemişti. :)))))

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 28 göst.
26 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ranicwela (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 549 göst.
16 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Beyza5 (4,994 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 118 göst.
0 oy
5 cevap 332 göst.
13 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Elif2021 (1,382 puan) tarafından soruldu

379,716 soru

11,366,848 cevap

34,849 kullanıcı

...