0 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar doğum yaptım 6gun oldu aksamalri birşey oluyor bana böyle içime sıkıntı düşüyor kimseyle konusasım gelmiyor eşim sanki benimle ilgilenmiyor gibi geliyor gündüzleri evde tekim bebek uyuynca uyuyorum öğlen eşimin ablası geliyor sanki bana garez eder gibi çocuğu uyandırıp gidiyor çocuk uyuynca sen uyuma işlerini yap diyor delirecm ya

12 Cevaplar

0 oy
(1,726 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Lohusalık sendromu malesef bende de oluyordu akşam olunca sıkıntı basıyordu beni eşim ilgilendiği halde bebeği sevmiyor diyordum daha neler neler..
tarafından
Eşim benimle ilgilenmiyor gibi geliyor bana
-Reklam-
0 oy
tarafından
Lohusa olduğun için böyle duygular duyman normal canım senın yerinde olsam 40 ım çıkana kendimi toplayana kadar kımseyi kabul etmek eve 
tarafından
Dedıgım gbı kuzum gerekirse kapına 40 ım çıkana kadar kimse gelmesin yaz gelmesinler  gereksız ler siz iyi olun yeterli sütün bol olsun yeterki varsın ev işi kalsın nolacak
tarafından
Vallahi oturup aglayasim geliyor yaa
tarafından
Kıyamam ya
tarafından
Birileriyle dertleşmek istiyorum
tarafından
İstediğin zaman dinlerim canım çok iyi dinleyiciyimdir
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Tam tersi çocuk uyurken sende uyu hepsi geçicek canım normal şeyler bunlar psikolojin daha duzelmedi en az iki ay var düzeltmene 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Millet çocuk uyuyunca sende uyu der beyni ters çalışıyor galiba 
tarafından
Vallahi yaa neymiş evimin işi kaliyormus
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Yahu ona mı kalmış 6 günlük lohusa kadının derdi iş mı olur çok biliyorsa gelsin kendi yapsın işi gücü hiç takma he de geç çocuk uyudukça yat uyu ye iç yat uyu ye iç yat uyu "))) bol bol sütün olsun dertsiz tasasız büyüsün yavru inşallah 
tarafından
İnşallah canım eşimi aramış aşağı gelse yemek ye sonra yukarı goturursun diyor demiyor ki alda götür beraber yiyin demiyor
(4,426 puan) tarafından
Demezler canım boş beklentiye girme tatlı canını da üzme değmez
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Bebeğin uyuduğu zaman sende uyu canım boşver görümceni uyu ki sütün bol olsun . Lohusa psikolojisi artı uykusuzluk olunca insan kendini daha karamsar hissediyor akşam eşin eve gelince bir iş varsa yapsın ya da bebekle ilgilensin o sırada sen yaparsın 
tarafından
Vallahi yaa gece kalkıyorum çocuk uyanıyor uyuyamıyorum gündüz biraz uyuyorum geliyorlar geç saate kadar oturuyo demiyor ki evime gidimde kız dinlensin demiyor hastaneden çıktığim gün eve geldiler gitmek bilmiyorlar
0 oy
(12,993 puan) tarafından
Ne kadar inananirsjn bilmem ama annem diyordu 40 çıkana kadar gündüz de olsa tek uyuma 
tarafından
Niye öyle demişler ki
0 oy
tarafından
Ay aynısı bendede olmuştu. Eşime çok düşkün olmuştum. Bebekle değilde eşimle ilgilenmek istiyordum eşininde benle ilgilenmesini iatiyordum
tarafından
Vallahi ya ne zaman geçer bu duygular
tarafından
Benim nerdeyse 40m çıkana kadar sürdü valla.
0 oy
tarafından
Bebeğin uyudukça sende uyku olucakki süt olsun enerjin olsun bakmak için,her lohusanın bir belası var kaynana veya görümce
tarafından
Hiç deme vallahi
0 oy
(606 puan) tarafından
6 günlük lohusa ne işini yapacakmşsın alma içeri uyuyordum duymamışım kapıýı de
tarafından
He ha hiç aklıma gelmedi yarın öyle yapim
(606 puan) tarafından
Yap canım en çok dinlenmeye ihtiyacın var bide kafa ütülemesinler
tarafından
Vallahi yaa o kadar dertlesmeye ihtiyacım var ki anlatamam
0 oy
(462 puan) tarafından
Bebimde 23 gün oldu dığum yapalı. Lohusa pisikoloji canım bu . Boşver çocuk uyuyunca yat uyu sende dinleme onu. İnsan olsa sen uyu ben yaparım der. Ben normal doğum diye gittim mecburu sezeryan oldu onun korkusu beni sardı sütüm gelmedi hala bebeğe mama veriyorum yavrum 2 gün bile  ememedi beni
0 oy
(13,001 puan) tarafından
Çocuk uyurken sende uyu işleri de eşin yapsın bir süre veya acil olmayan işleri de yapmayıver hem anneliği adapte olman için hemde süt üretimi için uyku önemli bu konuda da kimsenin aklına ihtiyaç duyduğunu sanmıyorum 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 81 göst.
15 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aaadilara (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 113 göst.
22 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Tostininin annesi (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 169 göst.

379,535 soru

11,361,891 cevap

34,839 kullanıcı

...