0 oy
183 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kızlar ben iki gündür ovulasyon testi yapıyorum ama hep negatif anlamadığım şey ise çok özür diöeyerek soruyorum akındım şeffaf kaygan bir şekilde iki gündür çom yoktu bugğn biraz var sizce yumurtlama olabilir mi ama test te ikinci çizgi hiç yok 

4 Cevaplar

0 oy
(204 puan) tarafından
Kimi hamilelik evde yapilan testlerde cıkmaya biliyor hamile oldugunu dusuniyorsan kan testi ver canim garanti sonuc 
tarafından
Hamilelik değil zaten yumurtlama takibi canım
-Reklam-
0 oy
(351 puan) tarafından
Nasıl yapıyorsun anlatsana canım bende öyle hamile kaldım yardımcı olayım ama ikinci çizgi silikte olsa çıkması lazım 
(351 puan) tarafından
Öylede 8 son saat ya o yözden dedim canım
tarafından
Tamam canım sağol öğlede denerim
(351 puan) tarafından
Rica ederim en kısa zamanda bebeğin seninle olsun inşallah
tarafından
İnşallah dua edin canım 3 yıldır deniyorum
(351 puan) tarafından
Edeceğim ❤️☺️
0 oy
(2,995 puan) tarafından
Ovulasyon testini yapmaya devam edin akintiniz kayganlasmasinin haricinde o gün yapışkan gibi uzayan bir hal alıyor eğer ovulasyon testlerinin tarihi geçmediyse idrarinizdaki lh miktarını doğru gösterir.Birde benim yaptığım zamanalar bazı aylar iki çizgi çıksada koyulasmiyordu sonra öğrendim ki gün içinde içtiğim su idardaki lh miktarini düşürüyormuş test yapacağım aralıkta 2-3 saat sulu gida alımını bile durdumustum.:))

Adet sürenize göre hesaplayın 13-14 gün genel yumurtlama günü ama ben lh ile baktığımda bazen 11 gün yumurtladigimi bile görmüştüm:)
tarafından
Yanş su içiyorum 2 litre kadar acaba o mu etkiliyor
(341 puan) tarafından
Eski post ama birşey soracagım. Ben de haftaya ovulasyona başlayacagım. Affınıxa sığınarak soruyorum akıntının oldugu zamanlarda mı ilişki olacak
(2,995 puan) tarafından
Evet o beyaz  yapiskan gibi akıntı olduğu zaman kaçırılmayacak ovulasyon testi ile ile bakarsanız bir gün öncesi ve sonrasını ve tam günü tespit edebilirsiniz. Bu da size 3 gün aktif ilişki demek.
(341 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
devam et cnm yapmaya akintiyla degerlendirmedim cunku ben hep olurum cift cizgiyi gorene kdr devam et
tarafından
Teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 172 göst.
0 oy
4 cevap 179 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde Elifzi. (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 108 göst.
15 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy