0 oy
1,161 göst.
Diğer kategorisinde (1,140 puan) tarafından

Boyutu belli olsun diye çakmak koydum.küçük değil yani uzun çakmak bir de bu.kanatli.birden balkondan içeri geldi mutfağa ilk defa gördüm.hamam böceği nin dev ve kanatlı hali gibi image

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kara böcek ıyyy çok korkarım 
(1,140 puan) tarafından
Ben de çok korktum birden daldı mutfağa kızımla mutfaktaydik
-Reklam-
0 oy
(888 puan) tarafından
Hamam böceği galiba
(1,140 puan) tarafından
Of ya mersindeyiz yanıyor burası ortemem de camları falan dışardan uçarak geldi
(280 puan) tarafından
Mersinde dolu olur kuzum
(1,140 puan) tarafından
Of nasıl başa cikacaz bunlarla bilmem bütün pencereler kapılar acik
(280 puan) tarafından
Canım sineklik taktırman lazım hepsine
(1,140 puan) tarafından
Bu sorumsuz herif daha bir korniş taktirmadi sineklik bekle ki taktirsin
0 oy
(5,326 puan) tarafından
Aman Allahım :(
(1,140 puan) tarafından
Korktum ya büyük kanatlı bir de uçuyor
0 oy
tarafından

Canım bizim orta kantar böceği derler alıp at ısırınca canı çok yakar..Hatta annem hep derdi eşek sudan gelene kadar bırakmaz ısırınca diye:D

tarafından
Atabiliyorsan at bacım,bizim köyde çok olurdu annem hemen öldürürdü
(1,140 puan) tarafından
Ben de öldürdüm ama atamadım tiksindim çok eşime dedim gelince at diye bakamıyorum korkudan bile
tarafından
Hatta baktım da şimdi et koparan böceği olarak da geçiyormuş canim adi
tarafından
Üzerine bisey kapat canim faraş falan varsa onunla at
(1,140 puan) tarafından
Ay adı bile ne kadar korkutucu.et koparan.kizima gelse ne yapacam ya
0 oy
(326 puan) tarafından
Aaaaaa en ince noktan şuan hopaldim inan hamam böceği bu ilacı var yavrum ihmal etme
(1,140 puan) tarafından
Hamam böceğinin kanatları oluyor mu bir de bu baya büyük uçarak girdi balkondan mutfağa
(326 puan) tarafından
Hadi iiii i değil o zman bu farklı yavrum kanat olmaz bildiğim ama
(1,140 puan) tarafından
İnce kanatları vardı uçarak girdi valla aklım çıktı ben de ilk defa gördüm
0 oy
tarafından
Geçen sene evime girmişti lanet olsun bunu görünce öyle bir çığlık attım ki kziimda kucağında idi birde uçtu birden istemsiz çığlık Atınca yavrumda çığlık çığlığa ağlamıştı hiç unutmam ya:(
(1,140 puan) tarafından
Ay biz de mutfaktaydik ben cızırtı duyunca sinek falan sandım bir baktım ki kocaman.ben de çığlık attım ay korkudan çocuğu da bıraktım.o da benim cigligima korktu ağladı.sonra geri döndüm kızımı almaya hemen aldım başka odada durdum biraz.sonra mecbur gidip öldürdüm.ilk defa gördüm hayatımda
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Ayyyyyy korkulu rüyam bu üstune yapışınca kolay bırakmiyo ya bağda çok oluyo çıldîrıyorum görünce
(1,140 puan) tarafından
Ciddi misin.Allah korumuş ya kızıma gelseydi.burasi cadde ama altlarda çok ağaçlar falan var ondan mı geldi acaba.kapı pencere de kapatamayiz çok aşırı sıcak.resmen fobim oldu gece uyurken gelirse ne yaparız
(7,249 puan) tarafından
Bu gòrmüyo diyorlar gelip pat diye düsüyor denk gelirse üstune filan oraya yapisiyo çok korkunc bisey ya
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Oy sineklik taktir bı Kac cama Cnm 
(1,140 puan) tarafından
Vallah çok sıcak.basimda da bı koca var bırak sinekliği tül takmaya korniş bile yaptırmadı.bekle ki sineklik taktirsin
(6,859 puan) tarafından
Yaa ben başka şehre taşındım ömrümde ilk soğuk burasi ya gel az bana :)
(1,140 puan) tarafından
Keşke başka şehire gitsek hiç sevmedim burayı.biz de 2 3 ay falan oldu geleli
0 oy
(618 puan) tarafından
Hamam böceği korkmam ama görünce tuhaf oluyorum 
(1,140 puan) tarafından
Hamam böceği değilmiş sanırım.kanatlari var ve baya büyük
0 oy
(144 puan) tarafından
Adını bilmiyorum ama ben balkonumada hep gelir. Olduremiyorum midem bulanıyor dışarı atıyorum hep
(1,140 puan) tarafından
Ben öldürdüm ya çok korktum.ama ben de tiksindim çok normalde böceklerde falan o kadar tiksinmem ama bu çok farklı.oyle duruyor eşime dedim o atsın.nasil uyucam artık bilmem
(144 puan) tarafından
Eşim pek tiskinmez böyle şeylerden ama benim çok tiskiniyorum hatta eşim eliyle totup atıyor arada benide korkutuyor
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Bunlar çok kötü oluyor ya çabuk çoğalıyor uçuyor kaçıyor derken ilaç al bari evde çoğalmasın varsa bile sineklik tek çözüm imkanın yoksa camlarına ince tül ile kendin sineklik yap
(1,140 puan) tarafından
Bunu öldürdüm ama evde göremedim ilk defa bugün birden uçtu içeri.olmadi öyle yapacam tülden.camlar da o kadar çok ve büyük ki.gerci taşınacaz da ama şu an bile nasıl uyusam diye düşünüyorum ya gece uyurken gelirse diye.ugku sersemi cildiririm kızım da var 1 yaşında
(1,389 puan) tarafından
Dua oku kızına üfle cnm Rabbim korur korkma
0 oy
tarafından
ben kucukken kara boceklerin ucanlari vardi onlardan mi acaba.. hangi memleket burasi
0 oy
(1,104 puan) tarafından
Gübre böceği değil mi sert kabuklu
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Kara Fatma dedikleri. İsmi hoş değil ama
(6,221 puan) tarafından
Kara Fatma deme lütfen çünkü peygamberimizin kızı fatıma çarşaf giydiği için ona öyle demişler
Hamam böceğine benzetip
Ayrıca bu o degil
(1,461 puan) tarafından
Ok ♥️
0 oy
(749 puan) tarafından
Birden bocek öldürme meraklosı arkadas geldinaklima 
0 oy
tarafından
Evi ateşe ver kuzum bune böle :) 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Amerikan hamam böceği bu boyutları büyük oluyor uçabiliyorlar bayağı sardı ülkenin her yerini bunlar bunda var bir hikmet ama
(785 puan) tarafından
Kız bilerek atıyorlar ülkemize iki üç sene önce bizim köyden abiler dağda gezerken bir tane şişenin içinde fulll hastalıklı kene dolu şişe bulmuşlar etrafında kırık şişeler varmış acaba uçaklarla felanmi atıyorlardı da diğer şişeler kirildida bu şişe kirilmadi diyorlardı birde yenile tırtıl sardı ay çiçeklerini var bir oyun bencede
(2,223 puan) tarafından
Evet kesinlikle bu senede aycicekleri talan olmus
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Ayy bunun aynisi bir ara benim balkon perdesine yapışmış Allah'tan içeri girmemiş bir gördüm kapıyı nasıl kapattım bilemedim balkonda da yatardik bazen o zamandan sonra birdaha balkonda yatmadım hamam böceği filan görünce öldürürüm ama bunu öldürmeye bile cesaret edemedim :ermm:

0 oy
(1,988 puan) tarafından
Kara fatma derler bizim burda vur terliği üstüne gız nasi cektin fotosunu 
(6,221 puan) tarafından
Kara Fatma deme lütfen çünkü peygamberimizin kızı fatıma çarşaf giydiği için ona öyle demişler
Hamam böceğine benzetip
Ayrıca bu o degil
(1,988 puan) tarafından
Bunu bilmiyodum bak iyi oldu söylediğin
(6,221 puan) tarafından
Bizde küçükken öyle derdik hatta ismi fatma olanlara da hocamız öyle kızdı ki anlamını anlattı sonra bir daha hiç kullanmadim
0 oy
(15,198 puan) tarafından
Gece gece yeni fobi eklendi. Yorumları okudum kaşınmaya başladım bile. Okumaz olaydım . İyi ki isirmamis

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 610 göst.
11 Mart 2021 Diğer kategorisinde Yagmur26y (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 474 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,757 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 117 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.