0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar buğra kuş tam 15 aylik. Atopik egzamasi var o yüzden popousu sürekli ciddi derecede pişiyo yanik tarzinda hatta, diyorum acaba bezi biraktirsam erkenmi olur ? 

Buğra kuş kakasini yaptiğinda çişini yaptiğinda söylüyo kizlar ama sürekli değil arada bi söylüyo :) ne yapiyim sizce böyle olmuyo çocuk sürekli pişiyo bezini cikarip en fazla 20 dakika gezdire biliyorum çünkü ya genital bölgesiyle oynayip canini yakiyo ya tuvaletini yapiyo en önemliside mahremiyet acisindan küçükten bu tür şeylerin yanliş olduğunu aşılamaya çalisiyorum 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence çok erken canım ama eğer başarabilirsen dene yinede 
tarafından
Bi deneme sürecine giriyim istiyorum ya hayirlisi
-Reklam-
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Canim erken biraz eğer ki şimdi başlarsan hem kendini yorarsin hemde cocugu biraz zor olur sizin için ama bi dene olmuyorsa daha sonra tekrar denersin
tarafından
Tesekkur ederim canim
0 oy
(3,388 puan) tarafından
20 aylık verdm
tarafından
Nasil gecti
(3,388 puan) tarafından
Biray oldu şükür söylüo  çok zorlamadı ama hep peşindeydim
0 oy
(1,988 puan) tarafından
15 aylikken bende söylüyor diye niyetlendim de olmuyo yavru akılları ermiyo daha baktım ters tepcek bıraktım hemen ama 4 5 ay sonra öğrendi 
tarafından
Yani ortalama 20 ayliktan sonra başla diyosun lütfiş :)
(1,988 puan) tarafından
Aynen kuzu Çınar 19 20 aylıkken öğrendi ama keske daha gec başlasaydim diyorum öğrenene kadar bi buzdolabının içi kaldi iseyip sicmadigi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 46 göst.
22 Ekim 2023 Aile kategorisinde irmikmoms (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 72 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Unalgll (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 50 göst.
10 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mucizelerim-_- (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 154 göst.
14 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...