0 oy
124 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (3 puan) tarafından
tarafından kapalı
Merhabalar hepinize ben farmasiyeye üye oldum ve pek sipariş görmemişim daha bana destek olacak varsa çok memnun olurum şimdiden teşekkürler hepinize 
notu ile kapatıldı: Yasak post

5 Cevaplar

0 oy
(6,203 puan) tarafından
Çevremde 10 kişiden 9 u farmasi üyesi 
(3 puan) tarafından
Bende 10 oldum desenize
-Reklam-
0 oy
(888 puan) tarafından
Bende üyeyim sadece kendi ihtiyaclarimi aliyorum
0 oy
(618 puan) tarafından
Katorileri neler cnm
(3 puan) tarafından
Makyaj ürünleri temizliyiciler erkek kadın farketmezsizin
0 oy
(770 puan) tarafından
Bende üyeyim canım
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Yani canım  üye olduğun firmanın adını dahi düzgün yazmazsan sipariş toplaman çok zor hangi gruba değlhilsen onlar sürekli kampanya afişi hazırlayıp yayınlar zaten sende oradan alıp kendi whatsapp durumunda falan paylaş elinde hep iki üç tane katolog olsun aile toplantılarında konu komşu gezmesinde hep çıkar göster ürünleri önce Sen kullan sonra da tavsiye et sende görüp beğenip aa bende istiyorum diyende çok olacaktır kremler ve temizlik malzemeleri en çok tercih edilenler kozmetik olarak bb ve cc kremleri ve şampuanlar çok gidiyor bu ara yeni çıkan ürünler var çölyak hastaları için özel üretilen kremler şampuanlar vs oradan da kampanya yapıp satış yapabilirsin benim grubum haftada bir gün en az stant açıp elindeki ürünleri satıyordu tahilli kahve ikram edip atıyorum kolonya ikram edip üç beş parça ürün satıp kısa günün karını edip eve dönüyorlardı hiç bir iş ne yazıkki öyle vaad edildiği gibi oturduğun yerden para kazandırmıyor emek vermek şart 
(3 puan) tarafından
Bir adını doğru yazdım iki.durumum pek iyi değil alan olursa diye sordum malum herşey ateş bahalisi çok isteyen oluyor ama geliş fiyatıyla bende geliş fiyatıyla vereceksem niye bu kadar uğraşıyorum dedim
(4,426 puan) tarafından
Birincisi firmanın adı farmasiye değil ikincisi armut pis ağzıma duş diye bir şey yok satış tavsiyesi veriyorum sana değerlendirmek zor gelecekse boşuna uğraşma zaten zamanin da çok para kazandım ben bu networking işinden iktisadi ve idari bilimler fakültesi iktisat bölümü mezunuyum pazarlardan anlarım çoğu kişiye verdiğim tavsiyeler sayesinde çok güzel seviyeler kazandırdım ama almak isteyen anında kapıyor işi ama ben uğraşmayım insanlar bana sırf yardım etmek için bir kere bari olsun ürün alsın gözüyle bakarsan bir kere alırlar bir daha da adını unuturlar
(3 puan) tarafından
Sen anlaşılan çok değişik yere çekiyorsun konuyu Farmasi değilse ne peki madem çok dokundu sana sen niye yorumda bulunuyorsun ki ben sadece almak isteyen olursa diye sordum iktisat bölümü mezunu olmuşsun ama nasıl konuşulacağıni öğrenmemissin keşke okuyan yada ordan burdan mezun olan herkes bilgili olsaydin ama maalesef kimse okumakla bişey olmuyor
(4,426 puan) tarafından
Ben mi konuşmayı bilmiyorum ") neyse gereksiz bir yardım girişimi olmuş benim ki ne yaparsan yap hakikaten çok değişik insanlar var su platform da

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 139 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 57 göst.
8 Aralık 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 2,726 göst.
0 oy
19 cevap 262 göst.
31 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,529 cevap

34,777 kullanıcı

...