+1 oy
178 göst.
Diğer kategorisinde (213 puan) tarafından
Kızlar çok özür dilerim şimdiden ama sormam gerek ilişki sırasında prezervatif çıkmış ve eşim içime boşalmış yani 10.5 aylık oğlum var bebek düşünmüyoruz şuan için ertesi gün hapını nerden almam gerek sağlık ocağından mı eczaneden mı emziriyorum bide içebilir miyim başına gelen var mı hakkınızı helal edin lütfen ilk defa başıma geldi Boyle bişey  

12 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Eczane den al cnm
(213 puan) tarafından
Sağol kuzum alicam birazdan
-Reklam-
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Eczaneden alabilirsiniz, emzirme olayını bilmiyorum. Eczacıya sorarsınız
(213 puan) tarafından
Sağol canım sorarım onu
0 oy
tarafından
Sağlık ocağında aile planlaması ücretsiz veriyordu bide eczanede de ala  ala bilirsin
0 oy
(1,673 puan) tarafından
Sadece eczane de satılıyor canım, kutunun içinde de zaten bir tane oluyor. Emziriyorsan nasıl olur ve adet düzenin nasıl bilmiyorum ama hormonları da baya etkiliyor. Ben 2-3 ay değişik olmuştum 
(213 puan) tarafından
Adetim düzenli canım emzirdiğimi de söylicm alirkn nasıl değişik olmuştun yani
(1,673 puan) tarafından
Adeti geciktirir düzensiz oluyor bir kaç ay. Ve benim bir ay boyunca kasıklarımda çok ağrımıştı
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Eczaneden alabilirsiniz
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Eczaneden al ama emziriyorsan emzirdiğini de söyle. 
0 oy
(13,825 puan) tarafından

Kız nerden Alcan adı üstünde hap yani post açmaya gerek yok eczaneye sorcaksin emzirmeyide ona sorcaksin vakit kaybetme burda:D

(213 puan) tarafından
Hahaha :))) ne biliyim kız burda okuyorum önceki postaları sağlık ocağı lafı da geçmiş ya sorayım dedim hemen içmem mı gerek
0 oy
(985 puan) tarafından
Eczaneden alacaksın. Kadın doğum doktorum 48 saat emzirme demişti. 
(213 puan) tarafından
Bana da bı hafta dedi şimdi eczacı almadım bnde oğlum küçük daha emiyor
(985 puan) tarafından
Ağır bir ilaç sütten bebeğe geçiyor senin bebeğin biraz daha büyük benimki 2 aylikti .
(213 puan) tarafından
Peki Sen naptın canım
(985 puan) tarafından
Ben 48 saat vermedim birkaç saat daha idare ettim baktım yok verdim
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Eczaneden al canım geçenlerde ben almıştım 153 TL 
(213 puan) tarafından
220 TL dedi canım fiyatı önemli değil de emrirmemem gerekiyormu 1 hafta o yüzden almadım oğlum daha küçük
0 oy
(7,948 puan) tarafından
Ella almıştı eşim 180 tlydi, 10 saatsl sonra emzirdim bilmiyodum bu ilacı emzirirken kullanılmayacağını ama şükür bişey olmadı oğluma.
(213 puan) tarafından
Biraz önce eczaneden çıktım canım maalesef alamadım 1 hafta emzirmemem gerekiyormuş oğlum daha küçük memesiz 2 saat zor duruyor hayırlısı olsun bakalım
(7,948 puan) tarafından
Ee ne yapacaksın Ella dan başka yokmuymus bı kaç saatlik olanlar
(213 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım başka olsa söylerdi herhalde netten bakti eczacılar bı hafta emzirmemen gerek dedi bnde almadım mecbur
(216 puan) tarafından
Kuzum ella değilde ertes72 var ben onu almistim aldığım eczacı 1 hafta rmzirme dedi ama ben doktoruma sorduğumda 8 saat emzirmesen yeterli olur dedi zaten 8 saat de dayanmadı oğlum 5 saat sonra sagip döküp sonra emzirmistim çok şükür bisey olmadi
(213 puan) tarafından
Yarın başka eczaneye sorayım canım belki onlar başka der
0 oy
(7,743 puan) tarafından
Eczaneden alacaksın 
0 oy
tarafından
Eczaneden markası da Ella 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 48 göst.
13 Aralık 2022 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 65 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde EsraDeniz (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 296 göst.
0 oy
2 cevap 59 göst.
5 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde Birdirbir (249 puan) tarafından soruldu

380,200 soru

11,382,804 cevap

34,882 kullanıcı

...