0 oy
147 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,541 puan) tarafından
Gorumcem aradı 40 cıktı her gün yika benim eltim yıka yıka çocuk büyüdü maşallah dedi cevap olarak bende şunu verdim abla bebeği buyuten anne sutu ve uykudur dedim sizce kim haklı banyo çocuğun büyütür mu havalar bir iyi bir kötü akşam serin oluyor ufo ac diyor sizce su büyüyor mu 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Suya gıren cocuk acılır dınc olur kendıne gelır derler bende gunluk yıkarım kısın 2 gunde bır yazın kesınlıkle hergun suya sokarım bence yıkanmalı
-Reklam-
0 oy
(13,927 puan) tarafından
Banyo yapan bebek iyi uyur iyi beslenir. Yani bence etkisi var banyonun. 
0 oy
tarafından
Evet bir fidan gibi düşün suladikca büyür gelişirler cocuklarda
0 oy
(48,735 puan) tarafından
annemde oyle derdide ben sık yikayamazdim kızımda büyüdü ☺️☺️☺️ uykusuda asiri duzensiz 
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Banyo bebeği rahatlatır daha güzel uyur uykuda bebeği büyütür beslenmesini kolaylaştırır rahatladigi için 18 günlük bebeğim göbeği düştüğünden beri gün aşırı yikiyorum zaten havalarda sıcak rahatliyir bebegim
0 oy
(2,137 puan) tarafından
Suyun içinde kaslar gevsedigi için boyu uzar bunu çocuk doktoru söylemişti .
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Evet deniz nasil ki iyi gelir vicut gelişimine buda öyle kemiklerini açar daha dinç olur
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Bence büyümeye etkisi var diye düşünüyorum bunu hiç araştırmadım ama bende yıkıyorum her gün mecburum çünkü ev çok sıcak 32 dereceyi görüyor çocuk terliyor rahatsız oluyor banyo yapınca mutlu oluyor rahat uyuyor rahat yemek yiyor isilik olmuyor en önemlisi yani bence banyo önemli 
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Ben bu sıcaklarda şuan Antalya 50 net var günde iki kere yaptırıyorum daha dinç oluyor öteki türlü huzursuz oluyor sıcaklardan 

Yani büyüme olarak banyodan sonra daha rahat ve derin uyuduğu için uykuya faydası var uyku zaten büyütüyor uykusunu iyi uyumasını sağlıyor ondan dolayı demiş olabilir 

Ama kışın o kadar da çok yaptırmadı 2 3 günde bir anca benimkide büyüyor yani
0 oy
tarafından
Bende yikarim yikadim sen duymadiin mi sulak yerdemi büyüdün derler boyu uzun olanaaa
(1,541 puan) tarafından
Peki 42 günlük küçük değil mi
tarafından
Deyil canim zaten yaz yaa bisey olmaz
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Tek cvp çiçek sulaya sulaya büyür....cok faydalı su
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Evet su çok fark ettiriyor ben kızıma günlük duş aldiririm
0 oy
(401 puan) tarafından
Büyütür demeyelim de ama bence yazın hergun yıkanmalı biz bile hergun duşa ihtiyaç duyuyoruz rahatliyorlar
(401 puan) tarafından
Ayrıca çocuğun hasta olacağı kadar soğuk değil havalar bence

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 287 göst.
11 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Dilek6616 (5,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 152 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı