0 oy
49 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (11,505 puan) tarafından

Kizlar 9 haziranda adet oldum 9 temmuzda da cok az pembemsi kanama oldu ped  bile dolmadi ara ara gelen  bir kanama 2 gun falan oldu ama cok az bu yerlesme kanamasi mi normal kan gıbı degil pembe

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benımde geçen hafta Birşey geldi kahve rengiydi adet oldum sandım daha gelmedi kesildi şüpheleniyorum ama adet günümü unuttum bilmiyorum duygu değişimleri var iştahım çok açıldı tualete sık çıkıyorum olur Olmaz ağlıyorum bilmiyorum ya bende şüphedeyim
(11,505 puan) tarafından
Benim ilk gebeligim ilacla oldu bunda korunuyoruz kizim bir yasinda dogumdan sonra adetim hep duzenli oluyordu bunda boyle olunca sasirdim nasip artik gonlunr gore versin canim sana da
tarafından
Benımde bır buçuk yaşında kızım var buda olursa 2. Olacak nasip bakalım ama merak etmiyor değilim adet günümü de unuttum bilmiyorum ☺️☺️☺️
(11,505 puan) tarafından
Benim gecti ona gore 9unda boyle bir sey oldu test yapasım geldi simdi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Pembe ve kahverengi leke yerlesme kanamasi olabilir diyor ınternette canim ama ben yaşamadım istiyorsan inşallah yerlesmedir istemiyorsan da Allah gönlüne göre versin canim❤
(11,505 puan) tarafından
Kizim bir yasinda canım ilk gebeligim ilacla oldu boyle olunca icime kurt dustu doğumdan sonra adetim duzenli oluyordu cunku varsa da artik basim gozum ustune de nasip bakalim;)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 78 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Zehra800 (1,059 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 407 göst.
25 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 210 göst.
31 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Tuğçe ALATAŞ (662 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 114 göst.
4 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kardelen.kardelen (77 puan) tarafından soruldu

382,453 soru

11,450,247 cevap

35,025 kullanıcı

...