0 oy
92 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,371 puan) tarafından
Kızlar bebeğim daha 9gunluk. Eşim korona bende geçen hafta iki gün ateslendim ama geçti şimdi. Bebeğime bulaşır mı çok korkuyorum varmı bu durumu yaşayan tecrübeli anneler bulassa nasıl belirti verir yeni doğan bebek

6 Cevaplar

0 oy
(182 puan) tarafından
Valla yeni dogan bebegi bilmem ama coronayi atlati 2 hafta olucak oglum 1 bucuk yasinda önce o sonra ben sonra eşim corona olduk aralarinda en çok agir atlatan ben oldum oglum sadece ateşlendi bide oksuruk vardi ama cok abartilcak gibi degil ben hamileyim diue bende daha agir gecti ama cocuklar hafif atlatiyor hatta belirtisiz geciriuor diyebilirim korkma endiselencek bisey olsaydi doktor illaki bebegi kontrol eder gerekirse hastanede muşade altinda tutardi 
(1,371 puan) tarafından
3 yaşında oğlum var ilk o ateşlendi götürdük acile kulak boğaz enfeksiyonu dedi doktor 2 gün ateslendi geçti ateşi şimdi biraz halsiklik var sadece. Sonra ben hasta oldum kulaklarım ağrıdı ateşim çıktı falan eşimde hastalandi iş yerinden test istediler yaptırdı ve pozitif olduğunu öğrendik. Büyük ihtimalle oğlum ve bende koronayiz ve bebeğim daha çok küçük çok korkuyorum
-Reklam-
0 oy
(10,988 puan) tarafından
Oglum 4 aylıkyı oldık. O ates oldu sadece. Kızım hiç belirti vermedi. Super bulastırıcı cıktı. Hiç belirti vermiyor olabilir. 
0 oy
(7,637 puan) tarafından
İnşallah bulaşmaz kuzucuğa kıyamam yaaa:-(
0 oy
(15,366 puan) tarafından
Eşine yaklaşmayın. Ayrı odada yaşayın. Ve sen de maska kullan bebeğine yaklasirken muhakkak. Daha taze bebek. Bağışıklığı bizim kadar güçlü olmayabilir. Allah'ım korusun. Bişey olmaz inşallah. Ama sen tedbirini al yine de. 
0 oy
(597 puan) tarafından
Bebeğim 35günlüktü korona oldu sadece ateşlenmişti bi kaç saate geçti ben bişey yapmamıştım bile
0 oy
tarafından
Bulaşabilir malesef hepiniz maske takın bebeğini emzirme alt değiştirme dışında mümkün oldukça kucağına almamaya çalış 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 344 göst.
11 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Elagozlumm (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 95 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Leyla042 (1,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
5 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 786 göst.