0 oy
204 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (73 puan) tarafından
Kızlar ev alışveriş mutfak toplu halde nerden yaoiyosz bim a101 veya şok sizce hangisi uyguna gelir

18 Cevaplar

+1 oy
(2,693 puan) tarafından
A101 BİM'in albenisi kalmadı maalesef. Nerde daha uyguna var ordan almaya çalışıyorum. Ucuzluk diyor bide bu marketler ucuzluk mu kaldı zamlarda en birinci sırada.
(2,214 puan) tarafından
Katılıyorum sadece aktüel ürünlerine bakiyorum. Ismi duyulmamış market tarzi yerlerden biraz daha uyguna karisik alışveriş yapiyorum. Devir bunu gerektiriyor. Tek yerden toplu alışveriş yapmak eskidendi benim için
(2,693 puan) tarafından
Mesela fisktik ezmesi alıyorum bı markette 20 TL a101 de 24 TL neden alayimki yani ucuz market bumu yani?  Bicok üründe öyle bu zincir marketler daha pahalı. Hiç alışveriş yapmıyorum değil ama ortaya karışık yapar hale geldik maalesef. Allah herkesin yardımcısı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bim candır :D    

tarafından
Bim eskisi kadar ucuz değil bence diğer marketlerle aynı fiyat oldu :(
tarafından
Vallahi ben kendimi bildim bileli orda  alıyoruz
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Hiç biri diğer marketler yani pahalı diye gitmediğimiz marketler bunlardan ucuz artık 
0 oy
tarafından
Hangi market uygunsa bim her yerden daha çok uçmuş
0 oy
(7,636 puan) tarafından
Ağırlık olarak Bim zeytini,peynirleri,kuru yemişleri çok memnunum A101 dende aldığım belli ürünler var.
0 oy
tarafından
En yakın şok ve karfur var ikisinden alışveriş yapıyorum ☺️
0 oy
(576 puan) tarafından
Bim çok pahalı olmuş. Migros bile daha iyi
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bim artık uygun fiyatlı değil maalesef. Biz migrosa gidiyoruz migrosun kendi markası çok uygun başka markalara göre 
0 oy
(238 puan) tarafından
Eskiden bimden alırdım ama artık almıyorum bir kaç ürününde bir sıkıntı gördüm ondan tıksındim artık midem almıyor BİM'in ürün lerini
0 oy
tarafından
Şuan migrosun kendi ürünleri 101 bime şoka bin basar fiyat acisinda
0 oy
(3,836 puan) tarafından
Acil ihtiyaçları iş çıkışı sokağın başından şok marketten yaparım. Unuttuğum bir şey olursa getirden sipariş ederim. Toplu alışverişi migrostan yaparız. Bence migros daha avantajlı 
0 oy
(4,270 puan) tarafından
Genelde migrosun indirimlerini takip eder ordan alirim, her 15 gunde bi indirim oluyo,gecen aylarda mesela tum acik sucuklarin kilosu 100 tl idi, gecen haftalarda da peynirlerde ikinci urun %50 indirimliydi, bu sekil takip edilince cok uyguna geliyo, ayrica puan da veriyo, bim de pirin aliyorum begeniyorum pirincini, bazden de bebek icin gordo marka yumurta aliyoruz
0 oy
(554 puan) tarafından
Meyve sebze manavdan ya da çıkabilirsem pazardan. Kuruyemiş kahve yani falan makbul var burda ordan. Kahvltiliklari peynirci babadan. Geri kalanları da mopas bim migros a101 karisik
0 oy
(13,838 puan) tarafından
Anpa grostan yapyruz biz
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Genelde şok marketten alıyorum kendi ürünlerini alınca 3 aşağı 5 yukarı işte daha uygun oluyo 
0 oy
tarafından
Temel gıda deterjan kahvaltılık bakliyat hep migrostan alırım money kartla indirimli oluyor..sanal marketten sipariş veririm taşıma derdim olmaz..meyve sebze kendim seçip almayı tercih ediyorum çürük koyuyorlar bazen pazar uzak o yüzden sebze meyve hakmardan yaparım
0 oy
(396 puan) tarafından
Ben Hakmar dan yapiyom. Bittikce aliyorum ordan
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Bim 101 e göre daha uygun 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 87 göst.
29 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde 1oğlum1kızım (1,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 261 göst.
1 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
7 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 202 göst.
5 Haziran 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,493 puan) tarafından soruldu

381,424 soru

11,419,088 cevap

34,975 kullanıcı