0 oy
409 göst.
Diğer kategorisinde (6,231 puan) tarafından

image

napiyosunuz hanımlar bugün benim için çok yoğun bi gündü ordan oraya koşturup durduk eve yeni geldik sayılır yemek attım üstüne kahvemi aldım sohbete geldim ☺️ siz nasılsınız

Bu arada oğlumun ağzında aft oluşmuş geceleri çok huysuz oluyo sürekli emmek istiyo doktora götürdük korkulacak bişey değil dedi şurup verdi ama burdaki eczanelerden bulamadık yarın getirteceklermis daha önce başına gelen oldu mu ne kadar süre de geçti bilgilendirirseniz sevinirim 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oh afıyet olsun))) 

Bizde yıkadık yatırdık bizim kızı hamur işi mi yapsak dıyıp duruyoz kayın annem le 

Sonra eve geçerız yarın 2cı ay aşısı var
(6,231 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm ☺️ kolay gelsin size de
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim kızımın de geçen aft olmuştu aftoral die bir sprey verdi hemen iyileşti 
(6,231 puan) tarafından
Bizimki yemegini fln yiyo suyunu iciyo ama gece sabaha kadar uyanip agliyo önceden böyle degildi
tarafından
Aft kötü canım benim kızımın damagi sanki sıcak su dukulmuştu beyaz olmuştu bir dakika durmuyordu
tarafından
Oyle ateş çıkarır dıye duydum o yüzden bıraz korkuyorum iki uç gün kayın annemde kalacağım inşallah kolay atlatırız
tarafından
Sweetty ya korka ma canım normal sakin ol benim oğlumun ateşi çıkmıştı ama kızımda huzursuzluk ateş olmadı  aşıya goturmeden onece duş yap ince giydir Allah'ın izniyle bir şeyde olmaz
tarafından
İnşallah canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Afiyet şeker olsun canim❤❤ bebeğine de geçmiş olsun bebeğim❤❤❤
(6,231 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum ☺️ inşallah geçer bir an önce ❤️❤️
tarafından
Insallah canim❤❤❤❤
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Yaz temizligine giriştim bu temizlikte olmezsem dahada ölmem☺☺
(6,231 puan) tarafından
Kolay gelsin cnm ☺️
(7,972 puan) tarafından
Tesekkurler♥️
0 oy
tarafından
Afiyet olsun çok güzel görünüyor dün senin yüzünden kola içtim bi bardak ama içim nasıl istiyor iki litre olsa içerdim soluksuz öyle canım çekmiş. Ulan Allahın kolası ama çekti işte. Şaka bir yana iyi keyifler sana❤
(6,231 puan) tarafından
Kız niye benim yüzümden biriyle karıştırdın heralde :D neyse için ferahlamistir ☺️
0 oy
tarafından
Afiyet olsun canım geçmiş olsun kuzucuğa da Rabbım acil şifalar versin inşallah 
(6,231 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum Allah razı olsun ❤️
0 oy
tarafından

Afiyet olsun cnm ☺️ bende ikinci kahvemi içiyorum ❤️

image

(6,231 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm sana da afiyet olsun ☺️
tarafından
Tşk ederim cnm ❤️☺️
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Afiyet olsun ben karbonatlı suyla sildim oyle geçti hem göğsümü hem ağzını cok geçmiş olsun yavrum canı yandığı için emmek ister 
(6,231 puan) tarafından
Karbonatlı su yakmaz mi ağzını cnm
(1,021 puan) tarafından
Yok gazli bez yada tülbenti islatıyorsun onunla sil çok kalmıyo zaten inan çektiği ağrı daha fazladır emzirmeden once ve sonra göğsünude silki tamamen iyileşsin birde göğsüne geçerse emziremiyosunda
(6,231 puan) tarafından
Acaba göğsümde ondan mi acıyo oğlum 21 aylık ben göğüs acısı nedir bilmezdim ama bi kaç gündür emzirirken ağlıyorum resmen dediğini yapicam cnm çok sağol
0 oy
(13,833 puan) tarafından
Afiyet olsun canimcim♥️geçmiş olsun hiç bilgim yok hemen geçer insallah
(6,231 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm inşallah geçer mahvoldu çocuğum kaç gündür
(13,833 puan) tarafından
Hommun ballı kremi var bitane yenilebilir bir krem ağız içi yaraları aftlar emziren anneler için göğüs ucu yaraları buralarda kullanlyo ben onu kullanyrum geçen ağzını vurdu ya kesildi yaraya onu sürdüm ins geçer hemen ağız içi de kötü oluyo
(6,231 puan) tarafından
Doktor şurup verdi cnm bide karbonatlı suyla temizliycem bklm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 139 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Limonlukek (3,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 273 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 124 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 126504012 (1,219 puan) tarafından soruldu