0 oy
135 göst.
Aile kategorisinde (1,663 puan) tarafından
3 yaşındaki kızım annemle gitmek için ağladı annemde çok ısrar etti ağlamamak için kendimi zor tutuyorum gönderdim ama içim bir tuhaf kardeşinin doğumu dışında keyfi ayrı kalmamıştım ben mi abartıp duygusallaşıyorum benim gibi olan var mı

5 Cevaplar

0 oy
(3,950 puan) tarafından
Canim biraz senden ayrılmayı bilsin. inan anne için cok zor oluyor cok defa yasadim hüngür hüngür agladigim oldu ama hem senin icin iyi olur hemde onun icin farklılık olur
(1,663 puan) tarafından
Bende şuan ağlıyorum bir yandan da şükrediyorum keyfi gitti bir zorunluluk bir hastalık yok diye içimi rahatlatıyor ama ben küçükken annemden ayrı bir yere kalmaya gitsem içim burulurdu ağlayasım gelirdi ağlamatada korkardım aynı şeyi yaşamasına korkuyorum galiba
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben eşimden ayrildigim zaman babaları alırdı ufacık ufacikti çocuklarım alıştılar. Bende alıştım . Kız bırak gitsin anaaa keyfine bak dinlen biraz. Çocuk senin çocuğun yarın Alcan gene :D dramatize etme.  İlk başlarda boyle oluyorda sonra sonra alisirsin .'))
(1,663 puan) tarafından
Aynı şeyleri kendime söylüyorum inan benim annem babamda ben küçükken ayrıldılar annemden ayrılıp babamın yanına gidince ağlayasım gelir korkar ağlayamazdım herhalde psikolojik olarak etkisindeyim ya kızımda öyle hissederse baskısı var üstümde
tarafından
Koy kahveni aç TV Uzan dinlen keyfine bak . Bide dünyada en guvenebilcegin insanın yanında çocuğun kafan rahat olmasında nolsun.buyuk ihtimal gece uykusu gelince getirirler geri hahahaha :D
(1,663 puan) tarafından
Ben okula gidince naparım acaba eşim diyo gider kapısının önünde beklersin adam tanıyo beni galiba
0 oy
(13,863 puan) tarafından
Ne güzel bak gitmiş kizin. Benimki hayatta bensiz gitmez. Annemler yalvariyor kal yanimizda diye. Annem olmadan kalmam diyor. Ikinciyi doğuracağim 4 ay sonra ama nasil ayrilacaz bilmiyorum. Ben olmadan kimsede kalmaz. 
(1,663 puan) tarafından
Bizimki bıraksam tek başına babaannesigilde gidecek o kadar ki evden bunaldı  2 aylık bir kızım daha var çoçuğun ömrü ablasının peşinde dışarlarda geçti
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Bende bı kaç kez annemde bıraktım yatmaya ağlıyor diye teyzeleri çok ısrar ediyor kalsın diye evde çok moralsizim huzurum gitmiş gibi oluyorum ajajakak
(1,663 puan) tarafından
Evde Allah tan bir tane daha var ama işte ilk gözağrım birde kardeşinden sonra benden soğur korkusu da var içimde evlat çok garip şey ya
0 oy
(887 puan) tarafından
Bende bi anneme gönderirim onun dışında bir yere göndermem yabancı yere gitmemiş sonuçta bırak sende akışına annelerimiz ise konu emin ellerdeler üzülme 
(1,663 puan) tarafından
Anneme değilde kız kardeşime güvenip gönderdim benim annem biraz değişik sağı solu belli değil
(887 puan) tarafından
Sonuçta güvendiğin biri var aynı evin içerisinde çok takılıyorsan eşin iş dönüşü alsın ama diyorsan ki bakabilir dursun canım çok takma kafana kapıya atacak halleri yok sonuçta
(1,663 puan) tarafından
Yok çok şükür kardeşlerim iyi bakarlar o yüzden yolladım yoksa asla yollamadım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 141 göst.
0 oy
2 cevap 84 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 364 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Elif3405 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy