0 oy
238 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Aile destek programına başvurdum e devlet üzerinden ama sosyal yardım bilgilerine girince başvuru falan yazmıyor çoğu kişide gördüm başvuru yaziyor ama benimki süreç devam ediyor diyor acaba sosyal yardım vakfına gidip mi başvuru yapsam koydeyiz vakıfta uzak baya yani boşuna gitmek istemiyorum ama ya e devlet üzerinden basvurum olmamışsa diye tedirginim

4 Cevaplar

0 oy
(289 puan) tarafından
Devam ediyo yazıyorsa bekle canm bizimkide öyle hala
tarafından
Haa tamam canım ne bileyim sadece süreç devam ediyor yaziyorda acaba başvuru mu olmamış diye düşündüm
(289 puan) tarafından
Cnm araştırıyolar bakıyolar baya uzun sürdü benimde hala bekliyorum bi kaç güne belli olur insallah
tarafından
Benimde hala surec devam ediyor diyor
(289 puan) tarafından
İnsallah cıkar cnm
-Reklam-
0 oy
(122 puan) tarafından
Benimde öyldi canım bir aydan beri bende gittim vakıftan yaptım hemen gözüktü e-devlet sıkıntı.
tarafından
Evet işte bende vakıfa gitmek istiyorum baya uzak bize o yüzden arada kaldım acaba e devlette yaptım diye vakıfa boşuna mı gidecem yoksa e devlete kanıp vakıfa gitmesem başvurum olmazsa falan diye ama iyiki yorum yaptın gidecem eşime diyim
0 oy
(3,950 puan) tarafından
144 ü ara canım  
tarafından
Aradım dedi sistemde gec görünebilir ama sanırım e devlette yapınca sıkıntı oluyor vakıfa gitmek daha iyi sanırım gidecem
(3,950 puan) tarafından
İmkanin varsa git canım
tarafından
Evet canim gidecem çok sağol
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Sana cıktı mi canım durum ne
tarafından
Vala henüz cevap gelmemiş yani başvurum sisteme bile girmemiş oğlum ameliyat olduğu için onla uğraşıyordum yoksa giderdim vakifa

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 672 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde My Rose (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,078 göst.
7 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 213 göst.
+1 oy
17 cevap 563 göst.
1 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Bayannn1 (1,140 puan) tarafından soruldu