0 oy
49 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,950 puan) tarafından
Kizlar bisey merak ediyorum. Benim cok senelerdir adete yakın  kalbimde ara ara agrı olur. Ordan adet olacağımı bilirdim ama 3 ay önce dogum yaptım  henüz  adet olmadim ama bugün  yine o ağrıdan olmaya başladı  ve daha uzun süre oluyor normalde günde  1 veya 2 defa olurdu. Kötüye yormak istemiyorum ama neden olur sizin de böyle kalp agriniz olur mu 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçmiş olsun hafız.

Hiç bilmiyorum İnşallah kötü bir şey değildir 
(3,950 puan) tarafından
İnşallah hafızım
Kurstaykenden beri oluyor. ordan bi oku bana hafızım şifa olsun:)
tarafından
Okurum hafız. Rabb'im şifa versin inşallah. Kötüyü çağırma ☺️❤️
(3,950 puan) tarafından
Allah razı olsun canim sağol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım stres yapıyormusun? 

Nasıl ağrı bu? İğne gibi batıyormu, yoksa bir ağır şeyin altında eziliyor ve ya başka türlü.
(3,950 puan) tarafından
Tek bi noktada canim nefes alırken oluyor batma gibi
tarafından
Sırtınada vuruyormu peki? Sırtına vuruyorsa sağ tarafdanmı, sol tarafdanmı?
(3,950 puan) tarafından
Yok canim  sırtıma vurmuyor koltuk altıma doğru gibi bi agrı ama surekli değil  arada oluyor  suan iyiyim mesela
tarafından
Fiziksel bir sorun yok canım. Tamamen piskolojik.
Bende 1 saatin içinde nerdeyse 10 defa oluyordu. Kalp doktoruna bile gitdim . Kontrol etdi. Güzel kızım canım kızım diye diye kalbimderahatsızlık olmadığına ikna etdi.  Piskolojik sakinleştirici ilac yazdı . Son ilacı atdığım gün geçti ağrım. Şimdi çok üzgün olunca ağrır hemen kendimi toparlarım .

Kalp ağrısı sağ tarafdan sırta vurur. Unutma. Diğer türlü ya piskolojik. Ya da o göğüsün hassas şişiyor o ağrıyor.  Geçmiş olsun. Sen önce göğüsünü kontrol etdir. Limfa düğünü bile ola bilir. Bişey yoksa, inşallah yoktur. Piskolojikdir
(3,950 puan) tarafından
Çok sağol  canım  bende panik atak  var 1 sene ilac kullandim sonra ilaci biraktim. Iyiyim şükür ama ara ara carpintim oluyor. Bu dediğim başka bi agrı kanima da baktircam bi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 93 göst.
6 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde acelyaaa (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
6 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde acelyaaa (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 128 göst.
8 Ekim 2022 Aile kategorisinde Somurtkansirine (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 33 göst.