0 oy
99 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar 34 haftaligim bebeğim 2 kilo. Doktorda az olduğunu güzel beslenmem gerektiğini söyledi. Aklıma takıldı multivitamin kullanıyoruz ya onu günde bir değil de iki kez alsam faydası olur mu iki kez kulllanan var mı aranizda ? 

6 Cevaplar

0 oy
(3,485 puan) tarafından
Ben 34 haftalık doğum yaptım 2410 doğdu bebeğim sende skma canını çok kötü değil yumurta muz kaşar peynir ceviz  dondurma bunlar kilo yapıo bebeğe canm
-Reklam-
0 oy
(11,307 puan) tarafından
Eger sekerin falan yoksa meyve ye canim bol bol. Kahvaltilarini siki tut. Tabak yap kendine ne yedigini gor oylece. Ceviz muz balli sut yogurt helva ye mutlaka. Vitamini doktoruna sor canim hic duymadim 2 tane kullanani
0 oy
tarafından
Vitamini çok içmen bebeğe kilo aldırmaz canım .bir şeyi fazladan içmek o şeyin yararının artacağı anlamına gelmez. Fazla almak zarar verebilir.

Sen muz ve kaşar ye.

Ayrıca zayıf doğsun ne olacak. Sağlıklı olduktan sonra.

Benim kızım 40 haftalıkken 2700 doğdu
0 oy
(1,315 puan) tarafından
Bol bol meyve tüket derim eğer sekerin yoksa  ben 37+5 de doğum yaptım 3.55 gr doğdu meyve çok tüketiyordum doktorlar kızıyordu meyve tüketme çocuğun yeri dar diye 
0 oy
tarafından
Ultrasonda 2000 kilo ise en çok şuan 1700 falandır. Beslenme şeklini degistir sabah uyanır uyanmaz ballı süt iç güzel bir kahvaltı yap yumurta kaşar ceviz domates salatalık arabogun olarak bol kuruyemiş tüket  sebze ve meyve de muhakakk yemen lazım ekonomi kötü ama en azından akşamları et tavuk vs yemeye çalış canım ağzını boş bırakma ben 34 de doğum yaptım bana 2600 demişti 2305 dogmustu
(3,278 puan) tarafından
Her zaman ultrasondan düşük kiloda doğmuyor bebek. Bizim sadece 10gr fark vardı ultrasonda. Arkadaşın bebeği 500gr fazla dogmuştu ve ikimiz de aynı doktora gidiyorduk
0 oy
tarafından
Bol bol badem ceviz fındık kaşar peyniri muz kırmızı et balık tavuk brokoli avokado kabak ye. Kendine ilimli et suları yap. Karpuz ye bol bol. Bebeğe ayrıca çekirdek ve dondurma da kilo aldırır. Ama bir problem yoksa takma. O multivitaminlerin içeriği çok zengin sakın kafana göre iki kere içme günlük bir kez çok çok yeterli. Omega üç kullanmıyorsan onu da kullan canım. Sağlıkla al kucağına

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 102 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Fatma Nur (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 73 göst.
13 Eylül 2021 Diğer kategorisinde mathildaa (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 373 göst.
4 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 233 göst.