0 oy
639 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşinizle küssunuz baba evinzdesnz kaynananız eve gelip her yeri karıştırsa yatak odasına kadar çekmecelere kadar her yeri kurcalasa... Sonra oğluna yemek yapıp evine yemek götürse tepkiniz ne olurdu?

(Lütfen anneniz de gelebilir demeyin çünkü benim annem asla böyle bir durumda evime gelip bu şekilde rahat davranmazdi)

25 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Ben evimi evliligimi gozden çıkarıp baska evegittiysem baba evide olsa hic gozume gelmez kim ne bokkyerse yesin derim 
(2,194 puan) tarafından
Katılıyorum sonuçta evi bırakıp gitmişin , niye takılıyorsun iki gün sonra bosaninca eşyaları paylaşacaksiniz zaten
-Reklam-
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Ne saçma karıştırması ne alaka yani anlamadım amacı nedir
tarafından
Eve birşey alınmış mi? Kifayet tabak vs işte her neyse para harcanmış mi evde ne var ne yok ona bakıyor
(776 puan) tarafından
Evde yoksun karıştırdığını nerden biliyorsun
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ohoo bu da iş mi? Benimki evi indirip kiraya verdi. 
(7,945 puan) tarafından
Ne nasıl yani
(13,202 puan) tarafından
Hee evet ben evden küs taşındım evim büyüktü küçüğe çıktık kendi evimizdi. Başta sorduk kiraya verecek misin eşyayı ona göre taşınacağız diye hayır orası sizin eviniz dedi. 6 ay sonra eşime bir telefon evi kiraya veriyorum eşyanı topluyorum. Ben de ben gelmeden ellemeyin dedim indireli üç gün olmuş oysa enişteden öğrenebildim düşün
0 oy
(448 puan) tarafından
Yani yapan yapmis olan olmuş kendi ayıbı  der geçerim  ne diyeyim belki oglu ac kamasin diye heldi yemek yaptı  .. kurcalamasi hos degil tabiki
0 oy
(686 puan) tarafından
Olmaz yaaa böyle bişey yatak odası karıştırmak nedir özel mı kalır çok ayıp 
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Gelebilir anlarım normaldirde ama tüm evi gezip yatak odasındaki çekmeceyi niye karıştırıyo 
tarafından
Sadece çekmece değil her yere çanta cüzdan aklıma gelecek herşey... Bilmiyorum hiç bilmiyorum galiba ne almışım neler var neler yok ona bakiyi
(7,958 puan) tarafından
Bence kdn normal değil ne kdr ayıp görgüsüz biri
0 oy
tarafından
Tamam hadi gelip oğluna yemek yapsın o normal diyelim de neden sağ sol kurcalar ona anlam veremedim
tarafından
Ne alınmış ne satılmış
tarafından
Ona ne ki alırımda satarımda söyledin mi peki eşine eve hırsız girmiş deseydin tepkisi be olacaktı acaba
0 oy
(147 puan) tarafından
Valla ben gidip kimsenin ne odasını ne cekmecesini karistirmiyorum bı zahmet kimsede benimkini karıştırmasn çok ayipp
tarafından
Ben kaynanamin evinden su içerken bile izin istiyorm çünkü aramız hiçbir zaman iyi olmadı ama o herşeye kafasını sokuyor
(147 puan) tarafından
Sesin çıkmıyor deilmi o yuzdn tepende zipliyolar
tarafından
Şuan boşanma aşamasındayz yapılanlar aklima geliyor içim içimi yiyor. Beni çok ezdiler çok... Ben nasıl yorgunum anlatamam
(147 puan) tarafından
Oy kuzum Rabb'im yardimcin olsun karşına iyi insanlar çıkarsın inşallah anlatmak istersen dinlerim
0 oy
(205 puan) tarafından
Allah hayirli insanlarla karsilastirsin.benim ki oyle bi durumda gelse cocugunu kapi disari edee beni cagirir bueasi senn diye..yardima gelsiginde bile dolabin ozelin der.. Rabbim ahlak versin
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Aynısını yaşadım eşimle sorunlarımız vardı baba evine gittim 3 ay kaldım herkese biz gitmeyiz evine karışmayız rahatlık battı dediler eşimle barıştık haberleri yoktu 2 gün oldu evdeyim bide uyuyodum kapı sesi duydum bi baktım kızıyla kaynana iceri girmişler saydırıyolar arkamdan bıraktı gitti diye ağzıma geleni saydım hani gelmez karıştırmazdım diye mutluluktan bayılma numarası yaptı üste cıkacakya yüzsüzler dolabımdaki pantolonu bu bayram Görümcemin üstünde gördüm ben baş edemiyorum rabbim baş etsin onlarla
tarafından
Ayy yemin ederim kaynanam aynı cümleyi söylüyor işte evinz ben size karışmam diyor ama ben arkama döner dönmez heryere kafasını sokuyordu.. seninkiler de çooook ahlaksızmiş insan neden baska birinin bu kadar özeline girer ki? Çok şükür ben bu aileden kurtuluyorm ama yaşananlar beni çok üzdü
(1,034 puan) tarafından
Ben kurtulamadım eşimle sorunumuz yok cok şükür onlar araya girmese şimdi gördü yüzlerini gitmek istesem göndermez onlar yüzünden gitmiştim cocuklarım perişan oldu eşimde yemin ler etti 1 şans daha ver degişmezsem evden ben giderim sen perişan olma dedi bayramda kızım düştü omuzu kırıldı onu bahane edip geldiler eşim yanlarına gelmedi bi tavukla köfte yaparız zahmetli kaynana gelmiş tavuk aldır köfte yap diyo cocuk agrıdan aglıyo dedim yapamam 3 yaşında bebe kucagımda nasıl yapayım şimdi zamanı degil dedim bide pantolonu üstünde görünce Görümcenin suratım düştü küstüler gittiler tek sorun ailesiyse eşin düzelmezmiki bacım
tarafından
Ne güzel yapmışsın. Esin yanındaysa bu çok güzel birşey. Benim eşim en son kavga da ayak parmağımi çatlattı yine annesini yüzünden zaten eşim de bana hiç değer vermiyordu yani kocalik yapmıyordu. Mesela gece çaydanlık kirliyse kaldırıp yikatiyirdu sabah hiç işim olmasa bile saat 7de kaldırırdi beş dakika uyku için dilenirdim yaptığım hiçbir yemeği yemezdi... Daha böyle böyle birsuru şey ramazan bayramın da da annemlerin yanındaydım 20gunluk bebebgim vardı abisi arefe günü gelip aldı eşim yuzume dediki 6ay otursan gelip almazdım yani sence bu insan düzelir mi
(1,034 puan) tarafından
Cok üzüldüm canım düzelmez malesef şimdi kalksın kendisi yıkasın caydanlıgını pislik bide şiddet varmış çocuklarında küçük galiba Allah yardımcın olsun canım :((
0 oy
(2,155 puan) tarafından
Sana eşin mi soyledi. Yaparsa kendi terbiyesizligi. Aramiz duzelirse laf arasinda isim gecirmeden soylerim belki oda. Olan olmuş sonucta
tarafından
Hayır evde bütün düzenim bozulmustu. Kendi düzenini kurmustu şimdi otursun oğluyla
0 oy
(3,021 puan) tarafından
Ben olsam çok kızardım,Kendi evinde oğulana yemek yapıp yedirsin çağırsın yada tencere ile versin o kadar sizi merak ediyorsa arayıp sorsun eşyalarınızı karıştırmak yerine.Ben bir süre şehir dışında çalıştım gittim geldim ne kaynanam ne annem kimse evime gelip birsey yapmadı annem eşime hem buzluğa hem eve tencere ile (kendi evinde yemek yaptı getirdi) yemek yapti esim evdeyken bırakıp gittiler kaynanam 1 taş çorba içmeye bile çağırmamis eşimi birakin eve gelmeyi evlerimizin arasi 300 metre anca .(ben konuşmuyordum kaynanamla o zaman ) ama öyle olsaydı da kizardim ne münasebet..
tarafından
Bende çok kavgalar ettim ama tın yani. Hiç dediğim sayılmadı hep kendi bildiklerini yaptılar ben kimim ki ?
(3,021 puan) tarafından
Ben yeni oldu sandım sonradan  hatirladim sizi, artık düşünme bunları senin önüne de yeni bir hayat var tatlı bebisinle yeni hayatının planlarını yap,yeni hayatında gölge etmesinler sana kafanda senle geçmişte gelmesin kurtuluyorsun sen çok az kaldı.
0 oy
tarafından
Anlamıyorum gerçekten çok oğlunu düşünüyorsa evinde yapsın bide evine götürüyor hadi yemek yaptın cok ayıp karıştırması kendi annen bile karıştırsa ayıptır sonucts orası senin evin mahrem bu
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Ben yokken gelmiş ama dolabima kiyma koymus karistirma gibi bisi hic olmadi Allah var anlasamayiz sevmeyiz birbirimizi ama öyle sey yapmadi anahtarim onda var gelir yapar aslindada karakter keselesi seninki bayaga dengesiz karistirmak dagitmak ne demek ne hakla esin hic tepki göstermedimi
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Kayınvaldem asla bunları yapicak karakterde biri değildir zaten eşim böyle bir şeye asla müsade etmez demek ki sizi gözden çıkardılar ki bu kadar rahat davranıyorlar
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Eşimle küsmüş ve baba evindeysem bundan daha büyük bir problem olamaz, oturup kaynanamın eve gelmesini karıştırmasını dert edemem bide olayın öznesi bambaşka... 
0 oy
tarafından
Evime oğlunun yanına gelebilir ama eve gelip yatigim odaya girip karıştıramaz evin her yerini karıştıramaz yok öyle dünya ve öyle yaptığını öğrenirsem yüzüne söylerim ne işin var diye 
0 oy
(1,872 puan) tarafından
Sen evde yokken evin hanımı givi kimse izinsiz girip kurcalayamaz
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Çok yanlş Bi davranış 
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Eşle küsüp baba evine giden ayrılmış terk etmiş bırakıp gitmiş sayılmaz mı??? Eee ben gidiyorum evde sizin yemekte sizin anlamına gelmez mi ? Oda oluşturduğun boşluğu dolduruyor sende ne gitmiş babanın evinde durmuşsunn madem boşanmican git evine de kimse girmesin evine .....

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 802 göst.
30 Ocak 2021 Aile kategorisinde Ozgen (920 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 753 göst.
0 oy
21 cevap 538 göst.
27 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,827 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 618 göst.
3 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Mrcbltt (424 puan) tarafından soruldu