0 oy
1,440 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Merhabalar lütfen liçlemeyin beni eşim aldattı beni yeni 3 yıldır evliyiz ve sadece konuştuğu kız 10 günlük sohbetleri vardı o yüzden mesajları yakaladım ve canım o kadar acıdı ki ne yapacağımı bilmiyorum bir oğlum var eşimi hala da seviyorum şans vermekte kararsız kaldım dün geceden beri yalvarıyor bana bir daha öyle bir hata yapmayacağına yemin ediyor Benim güvenimi bir kez kırdı onu nasıl güveneceğimi bilmiyorum lütfen bana yardım edin akıl verin ne yapacağımı bilmiyorum ben yeni19 yaşıma girdim siz ablaların olarak bana akıl verin

50 Cevaplar

0 oy
(850 puan) tarafından
Devamı gelecektir hazırla kendini. 
-Reklam-
0 oy
(36 puan) tarafından
Cnm yapan bidaha yapar yol yakınken vazgeç yasinda ufak bosver çalış bak çocuğuna adamlara güvenilmez 
0 oy
(888 puan) tarafından
Yakalamasaydin devam edecekti canim sana ayrıl diyemem ama en azından süründür burnundan fitil fitil getir
0 oy
(732 puan) tarafından
Bu konularda yorum yapmamayı tercih ediyorm sonra başıma gelir diye korkuyorum inan zor durum 
0 oy
(76 puan) tarafından

Öyle uzaktan direk bosayanlar . Ya da sadece lafta konuşanlar sizin için gerçekten bu kadar kolay mi peki kalan çocuklar durumu olmayanlar. Ailesine bile gidemeyenler sadece gururun oluşuyla olmuyo bazi şeyler sadece yazık diyebiliyorum başka hiç bisey. 

0 oy
(2,701 puan) tarafından
Erken yaşta evlenmiş sin ailen belliki istememiş bu evliliği yine aşkı için kör olan biri oda numarası vermiş kadın belliki başkası ile ilişkiye girmiş 1 kere o yola giren birdaha çıkmaz yaşin küçük ezerler seni, benim sana tek diyeceğim şey Allah evliliğin boyunca sana yardım etsin o kocayı da islah etsin boşanmazsın adım kadar eminim yapacak tek şey o adama asla çocuk yapma. 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Bi kere yapan hep yapar barisacaksan bu sahnelerin tekrarlanmasını göze al
0 oy
tarafından
İhanetin affı olmaz !!! 

Bu ne koca sevdası ben anlamış değilim adam aldatmış gurursuz olmayın !!!!
0 oy
(337 puan) tarafından
Bir ölen geri gelmez bide kırılan güven affetsen bile hayatın boyunca guvenemeyeceksin çok acı...
0 oy
(93 puan) tarafından
Allah ıslah etsin yemin ederim aldatana aynısı bu yapacaksın gözüne soka soka . Şöyle seni bir şekilde affederim senin s konuştuğun kadar ben de başka erkekle konuşayım sen sıkıntı etmezsen ben de sıkıntı etmem affederim.  Kadın yapsa direk öldürür adam yapınca sorun yok affet et erkek affeder miydi kadını asla serefsizlerrrrjf

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 739 göst.
10 Eylül 2022 Aile kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 409 göst.
13 Eylül 2021 Aile kategorisinde Vesselammm (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 473 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,047 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 314 göst.